Wpis z mikrobloga

Jak można kierwa oglądać jakieś anime? Co tu siedzą same dzieci po 11 lat? Skończcie oglądać dragon bula czy jakieś inne chińskie gówno i dorośnijcie!

#przemysleniazdupy
  • 164
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nogazwezza: Hahaha dorosły człowiek ma gdzieś to co inni robią dopóki to nie odbije się na nim samym. A tego typu #wyznaniezdupy to tylko brożka dzieciaków z problemami, czyli filmik adekwatny do twojej osoby, pozdrowienia.
  • Odpowiedz
@nogazwezza: Przyznam się, że jako 14-16 latek lubiłem oglądać DBZ, ale jak ostatnio sobie o Dragon Ballu przypomniałem i włączyłem to... jakoś mnie to nie jara już. Jednak to jest prawda, anime to też bajka, a z bajek się wyrasta.
  • Odpowiedz
@nogazwezza: Wiem, były próby ogarnięcia tego ale nic z tego. Dlatego blokować trzeba konkretnych użytkowników którzy najwięcej spamują a jest ich niewielu. Reszta daje może coś raz, dwa razy na tydzień i to tyle. Jeżeli dobrze kojarzę był już o tym wpis na mikro z wyszczególnionymi osobami. Ale ewidentnie ponad połowę spamu produkują pitrek136, BlackReven, mar0uk, jamal013, wooles jak ich zablokujesz to będzie to z 80% spamu po tej stronie
  • Odpowiedz
@Banri: Zawsze występują te trzy tagi. Fakt, że często są też inne, ale przy każdym z chińskobajkowych postów występuje jeden z tych trzech. W takim razie te posty powinny być niewidoczne, zgadza się? Czy może czarnolisto tak nie działa?
  • Odpowiedz
@Sentryt: No właśnie sam nie wiem jak to konkretnie działa, ale faktem jest że one niemal zawsze występują. Jednak w przypadku gdy są połączone z tagiem który obserwujesz to się pojawią. Nie wiem jak to jest z tagami neutralnymi.
  • Odpowiedz
@nogazwezza: Jak już to @Banri powiedział, były już nieraz z tym problemy, stąd ta minispołeczość mirkoblogowa zdecydowała o tych trzech tagach. Jeśli jest to w obserwowanych, to pewnie przeszkadza wam to ecchi najbardziej, bo jest najczęściej powiązane z popularnym tagiem nsfw ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@nogazwezza a, ty serio? Malarstwo to rozumiem też dziecinada bo malarze używają farb i pędzli tak jak dzieci w przedszkolu? Anime to określenie formy, a nie treści. Dorośnij i zanim zaczniesz pieprzyć na jakiś temat to poświęć chociaż pół minuty na przeczytaniu jednego akapitu z wikipedii.
  • Odpowiedz