Wpis z mikrobloga

Od wielu wielu lat mam taki zwyczaj.

Codziennie przed grą w danego fps czy to cs go czy bf3 czy warface itd sprawdzam 3-4 największe fora dla cheterów (nie będe podawał linków) I sprawdzam czy dla gry w którą aktualnie gram są dostępne publiczne haxy a jeśli są to jakie opcje mają.

Jak nie rozumiem co oznaczają niektóre opcje chetów to wyszukuje w necie co robią bo dużo tego syfu jest.

Wczoraj wyszukałem i okazało się że jest coś do cs go.

Trafiłem na jeden mecz w którym nie miałem szans przeciwnicy latali z p90 i zawsze info z dupy o i coś mi nie pasowało.

Wszedłem za pare godzin na to cziterskie forum czytam w opcjach esp, tigerbot (tigerbot odrazu strzela jak widzi wroga im szybsza masz broń tym lepiej pewno dlatego to p90 no i zawsze ich niesamowita reakcja tylko sie wychylasz już p90 na długi dystans Cie zdejmuje.

No przewijam temat bo widzę że jakoś sporo stron się pojawiło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a tam dziesiątki osób #!$%@? że dostali bana na vacu dają nawet zdjęcia bez zamazywania nicków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

cheat był cały czas jako niewykrywalny ale jednak okazał się wykrywalny poleciały takie konta jak 1k + w cs go czy 10 lat stażu i 50+ gier tak że nieźle.

No i coś wpadło mi do głowy co do tamtego teamu przeciwko któremu grałem.

Sprawdziłem ich steamy a tu niespodzianka 3 z nich dostało bana na vac.

Zemsta nawet nie wymierzona własną ręką jest słodka.

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#csgo #steam #gry #coolstory
  • 29
@SeriousGuy: Tak ale wszyscy to widzą automatycznie ich znajomi którzy nie wiedzieli że są haxami stają sie ich wrogami :).

Taki delikwet ma 2k godzin w docie. Bedzie raportowany za boty w docie nawet jak ich nie ma jak ludzie zobaczą że ma bana na vacu tak to działa.
@ciekaw1: Zobaczyć zbanowanych cheaterów którzy kozaczyli do Ciebie całą grę że jesteś gównem które nie potrafi grać i tylko płaczesz o czity a oni są czyści - bezcenne ()

P.S Podaj steama, zagramy ;D
@ciekaw1: Nigdy nie potrafiłem zrozumieć gdzie tu przyjemność z gry na cheatach. Kiedyś nawet w myśl zasady, że wroga trzeba poznać spróbowałem pograć aimbotem w CODzie. Pograłem trzy minuty i wyłączyłem. Gdzie tu jest jakakolwiek przyjemność z gry jeżeli ona ogranicza się w zasadzie do przyczajenia się gdzieś i trzymania LPM...
@wywu: Wydaje mi się że statystyki i rankingi napędzają to. Gdyby były tylko serwery ffa nawet bez aktualej tabeli wyników nie mielibyśmy chetów bo by sie zwyczajnie ludzie tym nudzili tak robią to dla statystyk. Znasz jakiegos fps w którym na bieząco nie mozna sprawdzic statystyk i ich zwyczajnie nie ma ?

( ͡º ͜ʖ͡º)
@ciekaw1: Bany na VACu zawsze miały dość duże opóźnienie, i mimo że hax jest oznaczony jako niewykrywalny to i tak może się zdarzyć że przykładowo steam już od 2 tygodni ma go oznaczonego i vac go wykrywa. Potem tylko masowe banowanie :)