Wpis z mikrobloga

#kurier #kurierzy #paczka #listonosz #listonosze

Dobroci Miraski pomóżcie mi, proszę ja Was, wysłać paczkę kurierem. Jutro muszę nadać 23kg "ładunek" do stolycy, a chciałbym żeby doszło w piątek. Pierwszy raz wysyłam kurierem i bladego pojęcia nie mam co wybrać żeby było tanio/szybko/bezpiecznie... (?)

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@chozi: wszystko masz na stronie www.kurjerzy.pl (tak się pisze, to nie błąd). Wpisujesz parametry, masz porównanie cen i od razu możesz zamówić kuriera.
  • Odpowiedz
@Czipsu @robert919 nie ogarniam tych serwisów pośredniczących, ale powiedzcie mi jakim cudem taniej wychodzi u nich niż bezpośrednio u kuriera? Oni mają jakąś prowizję z tego czy co?
  • Odpowiedz
@chozi: Też nigdy kurierem nic nie wysyłałem.. Kurier po przesyłke w cenie przyjeżdza na miejsce? Skąd takie opakowanie danej firmy kurierskiej? Chodzi mi tu o np. koperty z ich logiem.
  • Odpowiedz
@chozi: Nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ale przez stronę wychodzi znacznie taniej niż nadając w siedzibie. Masz wiele stron, od siebie polecam allekurier.pl albo kurjerzy.pl

@Mikseth: Tak, przyjeżdża pod wskazany adres. Koperty (czy raczej foliopaki) niektórzy kurierzy mają, inni nie. Ale nie musisz wysyłać w firmowym, może być normalna koperta.
  • Odpowiedz
@prawdziwek: no właśnie sprawdzam na bieżąco co koledzy podajecie i masz rację i kurjerzy i allekurier wyleciały mi z max 3 propozycjami od max 3 firm - ceny zabójcze (~50zł)! Furgonetka znalazła mi k-ex najtaniej za 15zł - zaraz zobaczę na kurierem.pl
  • Odpowiedz