Wpis z mikrobloga

Porcja informacji od @bruceivins .

Zacznę od przypomnienia ostatniej wiadomości, którą zamieścił @CreativePL. http://www.wykop.pl/wpis/9206852/panie-i-panowie-robi-sie-coraz-smieszniej-z-brucei/

Zbanowali mi konto królika, więc jeszcze raz piszę maila. Jak się okazuje, bana dostałem nie tylko za rozum i godność człowieka, ale także za 4 inne rzeczy:


- pastę o Owsiaku uciekającym do lasu


- tę piosenkę Kelthuza - https://www.youtube.com/watch?v=BKa9XtLsMFM


- przeróbkę pasty o wędkarzu na pastę o woodstocku (nie bardziej wulgarną niż oryginał)


- czwartego nie pamiętam, to chyba była moja relacja z ubiegłorocznego woodstocku.


Problem w tym że wbrew temu co piszą, nie otrzymałem żadnego ostrzeżenia z powodu tych treści, nawet nie >zauważyłem, że je usuwali. W dalszym ciągu nie przywrócili mojej aktywności z mirko, w dodatku teraz mam bana na dwa tygodnie - jeżeli potem jej nie odzyskam to chrzanić to, usuwam konto, męczy już mnie użeranie się z upośledzoną moderacją. Jeszcze raz dzięki za wsparcie - bruceivins.

We wpisie @CreativePL zamieszczony jest screen z maila między @bruceivins a administracją.

tu jeszcze raz bruce, wychodzi na to że moja aktywność wróci, ale wciąż nie chcą wyjaśnić w jaki sposób łamałem regulamin. Szkoda, bo w takim razie nikt nie zna dnia i godziny, kiedy upośledzona moderacja zbanuje go za durną piosenkę lub popularną pastę (w dodatku wcześniej nie ostrzegając, tylko czekając aż się "nawarstwi"). Dzięki za wsparcie, bo pewnie gdyby nie wywołana przez Was afera to po prostu zostałby mi perm, jeden user "wte czy wewte" kogo to obchodzi? :(


byłbym wdzięczny jakbyś mógł upublicznić screena jako wyjaśnienie, że moderacja wciąż odmawia wytłumaczenia, w jaki sposób DJ Azbest i trzy inne pozycje z listy łamie regulamin, a czwarty (ballada o Oskarze) to kolejny powód z d... wzięty


Bruce załączył dwa screeny z jego korespondencji z administracją (drugi zamieszczam w pierwszym komentarzu). Bruce'owi wydaje się, że czwarty link o którym pisała administracja mógł prowadzić do filmiku który odnajdziecie po wpisaniu w youtube hasła "ballada o Oskarze".

Przypominam też, że #administracja pierwszy raz zabrała publicznie głos w sprawie. http://www.wykop.pl/wpis/9222752/#comment-24940964

Na koniec najbardziej aktualna #spamlista . Można z niej korzystać na przyszłość. Starałem się wyłapać osoby zainteresowane sprawą. Jeżeli ktoś sobie nie życzy na niej być, niech da znać.

#solidarnizbrucem #neuropa #afera

@Yahoo_: @madmen: @bardzo_lewak: @omik: @Zircon: @Kajmel: @fredo: @SScherzo: @erarez: @RPG-7: @surlin: @RRybak: @spatsi: @LibertyPrime: @SirBlake: @Kapoan: @PlecSchrodingera: @krolikbartek: @NieWiemASieWypowiem: @CreativePL @plusujemny @grzegorz-zielinski @Pantokrator @neib1 @Supercoolljuk2 @verizon @Crimen @Qutasisko @tmsz @echelon13 @Velati @dol_bupy @Quester @FilozofujacaCalka @stahs @SirPsychoSexy @BongoBong
BongoBong - Porcja informacji od @bruceivins . 



Zacznę od przypomnienia ostatniej ...

źródło: comment_faZ4xeHcgcNvepaC2QM4lxV5uBwryNwb.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@fantomasas: Multikonto rzeczywiście było. Służyło wyłącznie do kontaktu z @CreativePL i @spatsi (wykopał nim jedno znalezisko).

Administracja twierdzi, że był ostrzegany w związku z poprzednimi treściami, Bruce zaprzecza.

O banie dowiedzieliśmy się 20 sierpnia o 10:39 od @Yahoo_ . Miał być permanentny. Bruce skontaktował się z CreativePL. Po zrobieniu się małej afery administracja stwierdziła, że perm to błąd, ban miał być na 3 dni, ale wskutek jakiegoś błędu wyświetla się nadal
  • Odpowiedz