Wpis z mikrobloga

Dopieściłem swojego #sgs3 custom romem tak bardzo.. ;3 Chodzi teraz skubany tak szybko że wręcz ekran nie wydala. Czuć że to tylko 60hz pozostawiające smugi i chciałoby się wyższą częstotliwość. Obraz przy przewijaniu setek wpisów na mirko czy dużej ilości ikon w drawerze nie generuje ani jednej ścinki, wszystko niezależnie od obciążenia jest perfekcyjne płynne, nieskazitelnie. Nawet mi Was nie żal #bojowkawindowsphone i #bojowkaios. Dobrze rozpieszczony #android biję na głowę te wasze systemy funkcjonalnością zachowując tę samą szybkość działania nawet na starszym telefonie.

#pokazpulpit, tapeta w słabej jakości bo nie mam dostępu do swoich zdjęć na dyskach. Zasilacz mi się spalił :(
Pobierz JBFC - Dopieściłem swojego #sgs3 custom romem tak bardzo.. ;3 Chodzi teraz skubany ta...
źródło: comment_GEAJWQhF74DnS3YLwEVAtMghu95GRxSb.jpg
  • 23
@yoreciv: aktualnie siedzę na badaniu mózgu ;3 Podziwiam piękną pogodę na pulpicie bo kraty w oknach nie pozwalają mi za wiele za nimi dostrzec.

@blinkin: tu się zgadzam. Ale to wina głównie producentów którzy upychają na siłę dziesiątki gównoaplikacji i jakiś własnych bezsensownych rozwiązań.

Android jest widocznie dla wybrańców, którzy chcą traktować go jak swojego pupila i mają czas z nim porozmawiać
@JBFC: Custom romy są spoko, dopóki coś się w nich po czasie nie #!$%@?. Też się bawiłem sporo z kilkoma słuchawkami, różne romy, rooty, kernele, mrożenie innych aplikacje aby zastąpić je tymi szybszymi, no ogólnie najmniej zabawy było z gotowcami typu CM, ale to też się potrafiło zesrać nieraz - brak zasięgu mimo wszystkich kresek na ekranie, niemożność uruchomienia aparatu, brak wibracji, #!$%@? kalibracja itd - a to wszystko zaczynało się
@JBFC: Dokładnie tak jak pisze @frikuu kiedys mialem czas to się bawiłem, wgrywalem romy jeszcze do starych niedotykowych telefonów, ale juz mi sie znudzilo to ciągłe siedzenie nad telefonem i dopieszczaniem go. Kupiłem lunie i teraz dopieszczaniem zajmuje sie MS ja tylko wgrywam aktualizacje
@ThreeLeggedCrow @rozliczenia_z_nfz zmuszony byłem użyć modyfikowanego przez Archiego Archidroida 1.X na bazie najnowszego romu wydanego przez Samsunga. Romy budowane na bazie Cyanogenmod i OmniROM mają straszne problemy żeby ogarnąć sterowniki słuchawki bluetooth i mimo że bardziej przypadają mi do gustu to to je spala na starcie(z winy samego Samsunga który zamyka sterowniki) . Wszystko na bazie jądra Boeffla który kręci procesor 1.4GHz do 1.7GHz. Jeśli chodzi o system to przede wszystkim wywalone
@JBFC: a miałęm sam 1.x, ale z ciekawości sprawdziłem 2.x i już na jedynkę nie wrócę raczej. Jak rozsądnie używasz i masz pojęcie, to zużycie baterii jest porównywalne, ale tak szybkiego androida to jeszcze nie spotkałem xD
@ThreeLeggedCrow: szkoda tylko że chłopaki z xda nie ogarnęli jeszcze(i pewnie póki Samsung nie poluzuje majtek to nie ogarną) tych sterowników bt. Sam siedziałbym na 2.x ale jak już się wykosztowałem na słuchawkę to szkoda mi trzymać ją nieużywaną na biurku..