Wpis z mikrobloga

Czas na zadanie życiowego pytania... Sytuacja wygląda tak ,że skończyłem sobie marne humanistyczne studia (administracja) a nie chcę dalej tracić swego życia na marne roboty typu praca w sklepach wszelakich.O jakiejś pracy w urzędach poza jakimś śmiesznym stażem można zapomnieć (to już po wielokroć sprawdzone) Na wszelkie atrakcje typu inne kategorie prawa jazdy czy wózki średnio się nadaję, zdolności manualne też tak średnio . Jakie wykształcenie bądź kursy które można w miarę szybko zdobyć i spożytkować w jakiejś przyszłej pracy polecacie? #pytanie #firstworldproblems #problemyhumana
  • 6
@CzarnyOwiec: firmy zatrudniające w obszarach consultingu BI przyjmują kandydatów z rożnym wykształceniem wiec możesz nawet próbować bez takiej podyplomowych. Najważniejsze to aplikować gdzie sie da, ale robić to z głową, czyli wysyłać cv pod dane stanowisko.
@CzarnyOwiec: html+css to nie jest programowanie, to tylko w uproszczeniu układanie elementów stron internetowych zgodnie z twoim pomysłem

http://www.codecademy.com/en/skills/make-a-website/

sprawdź tego linka, naprawdę bardzo przyjaźnie opisane, może ci się spodoba

w tych czasach potrzebny jest tylko angielski i samozaparcie, naprawdę w branży IT można wiele - jeśli nie wszystkiego - nauczyć się z neta xD

a już na pewno tyle, żeby dostać na początek jakąś pracę ciecia informatyka... nie każda firma