Wpis z mikrobloga

ja #!$%@?ę. mój młodszy brat (7 l.) jest już bardziej uzależniony od #youtube i #minecraft.a niż ja ;_;

pół godziny temu byłem go odebrać od sąsiada, patrzę a tam kurde brat i 2 jego sąsiadów sobie grają na kompie, tablecie i telefonie

Po powrocie do domu od razu zaczął oglądać blowa srowa oraz jakieś zagraniczne przeróbki teledysków. Tak głośno je puszczał, że aż wyłączyłem modem. Wytrzymał kilka minut a potem zaczął być nieco agresywny.

Sam często gram w Minecrafta, ale to co on i jego kumple odpierdzielają, to jest gruba przesada ;<

tl;dr:


#gorzkiezale #tagujetogowno
  • 27
@BluRaf: No coż, ja też miałem swój czas jarania się Minecraftem (czasy bety 1.2 - 1.5) ale to i tak nie mogło przebić klocków analogowych z dzieciństwa ^^
@mfek00: Nope - ja siedzę w YouTube dłużej.

Wszystko zaczęło się od JJaya i CTSG. Ta dwójka trzymała fason tej gry i nagrywała z sensem że chciało się to oglądać. CTSG zrobił serwer dla graczy ala #mirkocraft a potem w tym samym stylu Kanciastą Dolinę gdzie zapraszał DOROSŁYCH Minecrafterów.

W tym jeden z tych Minecrafterów wypromował pana Kopiarza (eskakaef) który wszystkie serie i pomysły #!$%@?ł od CTSG - jeszcze później #!$%@?ł
@xDawidMx: Racja, zapomniałem o tych "tytanach" (mowa tu o CTSG i JJayJokerze) polskiej sceny minecraftowej. Pamiętam jeszcze, że razem z nimi zaistniała pewna kobieta - MagdalenaMariaMonika czy jakoś tak i jeszcze duet Zaha i Junior. I tak sobie egzystowali, aż dupło
@xDawidMx: Komentujcie subskrybujcie ( żółty magiczny guziczek ),ale nie zapominajcie o facebooku, twitterze, instragramie, koszulkach, moich dwóch innych kanałach + piszcie w komentarzach "biorę udział" jeśli chcesz wygrać świetne nagrody w moim konkursie na 100 widzów...
@mfek00: Po prostu grupa pana Kopiarza tak wypompowała siebie nawzajem że "byle co" ktoś z nimi nagra to miał 100k+ , olali kopiarza robiąc "skok na hajs" i tak się ciągnie od tego momentu - Kopiarz promuje swoich (w tym brata) a tamci swoich

W filmiku niżej masz pychę minkrafta - milion subów a chata lepsza niż ten kucharz Basiura ;\
@xDawidMx: Tak dziś zaorałem minkrafta - nie ma żadnej łapki w górę :>

JA: Ja #!$%@?ę. Ten Ice Bucket Challenge nie jest tak durne "wyzwanie piwne" tylko ma CEL CHARYTATYWNY ale o tym minkrafty nie wiedzą. Żeby kogoś nominować trzeba wpłacić 10$ na ALS i oblać się wodą - jeśli chce się olać wyzwanie to płaci się 100$ ale minkrafty robią po swojemu byleby mieć fejm bo zrobiły challenge mając w