Wpis z mikrobloga

Ten kraj schodzi na psy.

W Łebie w tym roku otworzono nowy [?] klub nocnych (nie piszę o Go-Go).

Właściciel postanowił go jakoś zareklamować i wyposażył trzy jeepy w tępe różowe dzidy, które co rusz objeżdżają Łebę, z głośników leci jakieś umcyk, umcyk, ale najgorsze że na tych jeepach głupie pipy drą ryja w stylu: "kuuuurwwaaaa, mamyyyyy w--------e... zapieeerdaaalaaaammyyy!!!! whoooooaaaaa !!!! "

Stoję z żoną i małymi dziećmi i nie wierzymy własnym oczom i uszom. Czy w kraju naprawdę tak musi być?

#polska #gorzkiezale #przegryw #rozowepaski #leba #kultura
t.....n - Ten kraj schodzi na psy.



W Łebie w tym roku otworzono nowy [?] klub nocn...

źródło: comment_JlSyJJtwBuBYIkzOwTDobaS8KAYqBFJg.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@taki_sobie_jeden: Łeba to jest k---a miasto turystyczne dla podludzi i bydła, jeden wielki syf i smród od kebabów i ryb, j--------e raz tam w życiu byłem i nigdy więcej. Jak byłem to zamiast dżipów jeździł piętrowy autobus, reszta tak samo. Nie będe opisywał co nas spotkało w miejscu gdzie wynajmowaliśmy pokój bo to długa historia. BORZE nienawidzę tego miejsca, chcę by spłonęło.

Owszem są i fajne miejsca/lokale i pewnie ludzie
  • Odpowiedz
@taki_sobie_jeden: od dawna nie jeżdzę nad polskie morze - to miejsce wypoczynku sebixow, jessik, januszy i ludzi, którzy nie jeżdzą do krajów gdzie nie ma biedronki i nie mówi się po polsku. Może i na jakimś helu są miejsca fajne, ale za podobne pieniądze mam super wakacje w takiej Chorwacji :)
  • Odpowiedz