Wpis z mikrobloga

Mireczki drogie, dzisiaj wyciągam do Was rękę z propozycją biznesową ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wołam ludzi chętnych na #pieniadze lubiących #grybezpradu #karcianki i, najlepiej, mających #drukarki

Ostatnio po jakichś dwóch latach odnalazłem na strychu stary egzemplarz #munchkin edycja rozszerzona, w którego niegdyś zagrywałem się z kumplami z licbazy. Niestety, część kart pogubiła się, dokładnie około 30. Da się grać, ale wiecie, preferowałbym kompletną wersję gry, szczególnie że już w ten weekend robię dziki wypad ze znajomymi i pewnie będzie się grało. ;) Stąd pytam Was, czy któryś nie ma: a)kart do sprzedania na sztuki (głupio brzmi i wątpię czy ktokolwiek zechce sprzedać tylko część swojego Munchkina, ale jeśli ktoś od długiego czasu nie może sprzedać swojego egzemplarza to lepiej taki zarobek niż żaden ;)) b) ma dobry skaner w drukarce i zechce za niezłe piniondze trochę poskanować karcioszków i wysłać je mejlem (najmniej inwazyjna i najprostsza metoda, jeśli jakieś dobre duszki mają wolną chwilę i chęci), a ja potem wydrukuję, powycinam kartoniki i będę miał komplet. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Cena do ustalenia, ale #billgates mógłby mi czyścić buty, więc o to się nie martwcie. ;)
  • 3