Wpis z mikrobloga

Jak sądzicie, mam szanse w przyszłości na karierę w biurze jakiejś firmy biorąc pod uwagę że swoją "karierę" zawodową póki co zaczynam od typowego robola(magazyny, obecnie produkcja) ? Jest nabór w mojej firmie na program leadership program który jest w stolicy. Brak studiów jakichkolwiek. Składać czy nie składać ? :>

http://mars.talentfinder.pl/AdvertView.aspx?aid=43&rurl=http0x3A0x2F0x2Fmars.talentfinder.pl0x2FAdvertSearch.aspx.0x


Fajnie w końcu by było się jakoś wybić i zamiast #!$%@?ć typowo na stanowisku PPP(przynieś, podaj, pozamiataj) to robić gdzieś w biurze i przekłądać papierki.

Owszem, jest w firmie system premiowania itd. ale biorąc pod uwagę że jestem w "zonie" 14 i każdy "zone" składa się z 16 "stepów" i każda ocena pół roczna może mi maksymalnie dać 6 stepów w górę (biorąc pod uwagę że będę dostawał max ocene) ale zanim osiągnę jakiś poziom to minie chyba ze 100 lat :|

#pracbaza #firstworldproblems #przewijajdalej #przemysleniapopijaku
  • 15
@login_zajety_sic:

Poszukujemy absolwentów lub studentów ostatnich lat studiów gotowych do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin; ludzi z pasją, wyróżniających się nie tylko bardzo dobrymi wynikami na studiach, ale dodatkowymi osiągnięciami i szerokimi zainteresowaniami.


nawet o tym nie myśl ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ungaged: Jeżeli pytasz dokładnie o to za co mam być odpowiedzialny i co mam "przekładać"to of course nie mam pojęcia, mogę jedynie się dopytać koleżanki z firmy która idzie na ten program (jest na programie który składa się 3 poziomów, od nowego roku idzie właśnie do warszawy na ten program)

Ogólnie nie mam pojęcia bo tak jak pisałem wcześniej nie mam doświadczenia z takim stanowiskiem(praca przy biurku)
@login_zajety_sic: złożyć nie zaszkodzi, nawet jeśli nie przyjmą to warto próbować

w razie co przed rozmową dobrze się przygotuj

z tego co jest napisane na stronie, musisz być gotowy na podróże po europie w każdej porze dnia i nocy, znać biegle angielski (przynajmniej tak 7/10), być otwartym do ludzi (nie możesz być stuleją z piwnicy)
@Roballo: kończę w tym semestrze BHP i zmierzam iść na administrację też zaocznie.

@ungaged: z tym lataniem po EU to trochę na wyrost napisali, na bank ang. w mowie muszę ogarnąć bo na rozmowie na pewno będzie jakaś pogadanka. Mam trochę fory bo jestem "swój" (pracuje u nich)
@login_zajety_sic: no to szlifuj angielski

ja byłem na kilku "international workshops" bo tak to się nazywa, sporo teorii, ale wszystko ma swoje plusy

Na Litwie mieliśmy 2osobowe pokoje w 5 gwiazdkowym hotelu mercure

od 9 do 20 siedzieliśmy w salach konferencyjnych, 10 minutowe przerwy na kawe co półtorej godziny

ale oczywiście po kolacji alkohol lał się litrami ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°
@ungaged: Czyli to co u mnie, obecnie mam rozkład pracy tak: pierwsza godzina do przepracowania a później 30min. robisz, 30min przerwy(słodycze za free, TV, palarnia, autmaty z napojami itd.) i tak do końca, wyjazd na kajaki zaliczyłem i ogólnie nie pamiętam dnia :D. Social też zajebisty, dbają o pracownika jak cholera.
@login_zajety_sic: my mieliśmy śniadanie, obiad i kolacje "szwedzki stół" (wszystko stało w tych podgrzewaczach), było w czym wybierać, od spaghetti, przez ziemniaki do ryby w sezamie

słodycze, ciasta, słone przekąski, darmowe automaty z kawą, herbatą

nawet wygrałem kilka "giftów" typu długopisy z europarlamentu, notesiki itp

ale oczywiście podstawą jest angielski, było dwóch takich co w ogóle ani słowa nie wydusili i oczywiście robiłem im za tłumacza

bywało tak, że do 3
@ungaged:

obiad i kolacje "szwedzki stół"


To też mam, w pewnym sensie. Jest kantyna, codziennie inne menu (średnio 15 pozycji) ostatnio z "egzotycznych" było sushi. Fakt płatne ale 4zł za obiad z zupą :D

Angielski tak czy siak jest b.ważny nawet gdy go nie wykorzystujesz w pracy. Ułatwia życie i tyle.