Wpis z mikrobloga

@Ryzowy_Potwor: To teraz powiedz mi ile osob zostalo zamordowanych za czasow Lenina. Bo przy nim twoja propozycja dotyczaca gava jest conajmniej idiotyczna, ze jednoczesnie wysmiewacie nas ale z drugiej strony w glupi sposob proponujesz zgloszenie gava ;] Wiec jak ironizujecie obecnosc Lenina na reklamie , to na Pinocheta w avatarze gava nie powinniscie nawet uwagi zwracac -.-
@Ryzowy_Potwor: Stworzyl wielka Rosje, ktora wymordowala miliony Rosjan, oraz mieszkanscow osciennych panstw. Nie dodajac, ze stworzyl najbardziej mordercza ideologie na swiecie i doprowadzil do wojny w 1920 roku, mozna wiec faktycznie uznac ze Pinochet byl o wiele gorszy.
@Jariii: Nie zgadles. W podstawowce dopiero konczymy Mezopotamie. A tak naprawde to juz od dawna studiuje, trenuje krav mage i dzialam w innych roznych rzeczach. Wiec nie musisz kazac mi sie dotleniac, bo mam tego az nadto ;].

A juz Ci pisalem, ze nie akceptuje waszej ignorancji wzgledem tego czlowieka. Tak jak nie toleruje (mysle ze wy tez) np. Mussoliniego to tak sie dziwie, ze wy nie macie nic przeciwko Stalinowi,
Porównywanie Pinocheta do Lenina to tak jakby robić zestawienie pomiędzy Trabantem a najnowszym Mercedesem klasy S pod kątem maksymalnej prędkości. Ten pierwszy robił porządek z czerwonym bydłem w sposób jak najbardziej poprawny - inaczej niż śmiercią komunistów karać nie wolno bo to zdrajcy! Pinochet jest krytykowany przez lewactwo bo z nim właśnie walczył. Ginęli ci, którzy popierali czerwoną swołocz - i w zasadzie dobrze się stało! Dobry czerwony to martwy czerwony. Oczywiście
@Pinius: Mam negatywne odczucia jeśli chodzi o czasy przewrotu majowego i później, bo jako demokrata i liberał jestem przeciwko dyktaturze. Proszę, bo widzę, że na to czekałeś.

Heyah osiągnęła to co chciała, o ich reklamie, a co za tym idzie marce jest głośno. Teraz tylko jeszcze jakiś bojkot sieci i cyrk będzie trwał dalej, a sama Heyah będzie miała zysk. Pinochet i Mussolini nie są wg opinii publicznej uznawani za symbole