Wpis z mikrobloga

@Adam787: nie wiem, co szczególnego mnie w tym bawi, po prostu jak ja oglądam, to się uśmiecham pod nosem. Jednego ubawi suchar typu:

Jednego


Ilu jasnowidzów potrzeba, by wkręcić żarówkę

a innego nie i powie, że przecież to durne. Cięzko logicznie wytłumaczyć, czemu dana rzecz śmieszy.
@stekelenburg2: Dalem Ci hipotetyczna sytuacje. Wtedy srodowiska lewicowe plakalyby, zeby zwolnic prezesa PGNiG, a tutaj twarz Lenina obracasz w "zart". Mimo, ze w 1920 za jego rozkazem najechala na nas Armia Czerwona mordujaca,gwalcaca i rabujaca Polakow jak leci. Wiec faktycznie. Usmialem sie do lez. HeHe. -.-
@Pinius: Wyjdź na powietrze, dotleń się. Uwielbiam ten prawicowy #lolcontentzkomentarzy Zapewne twoim największym życiowym problemem jest Lenin w reklamie, ale czy to powód by się tym podniecać? Zawsze mnie to śmieszyło jak niedaleko siebie jest skrajna prawica i lewica. Jakbyś nie wiedział Lenin to marka zresztą wyceniana ponoć na grube miliardy USD. Z tą historią to dałeś do pieca przerabiasz właśnie na lekcjach Rewolucję Bolszewicką czy jak? :D
@Ryzowy_Potwor: Dla mnie Pinochet nie byl morderca. Bo to on w glownej mierze przycyznil sie do tego, ze Chile powstlo na nogi. Zreszta do dzisiaj caly "Chilijski cud gospodarczy" to jego zasluga. Wiec jak masz jakiegos tego typu dyktatora to jestem zainteresowany.

"Chilijski cud (ang. The Miracle of Chile) – zwrot ukuty przez Miltona Friedmana w 1982 r. jako opis liberalnych reform ekonomicznych przeprowadzonych w Chile pod rządami Augusto Pinocheta"

Kilka