Wpis z mikrobloga

Mirki, muszę się pochwalić! To mój czwarty dzień w #pracbaza i po 3 latach studiów (które dalej będę kontynuować)wszystko zwraca się z nawiązką! Miesięczne zlecenie, świetny hotel w Bieszczadach z restauracja w której mogę zjeść wszystko i wszystko wypic - wliczone w kontrakt. Do tego.. A raczej przede wszystkim dobra stawka. Zyc nie umierać! A dalej czekają kolejne zlecenia! Jak sie naprawdę chce to można!:)#chwalesie #praca #bieszczady
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@steral: @batq: @gentelman: Kurczę, oklamali mnie, to jeszcze nie Bieszczady wiec widoki macie o niebo lepsze :D choc dla zwykłego Poznaniaka i tu zaczyna juz byc pięknie. Ladne wzniesienia:)
  • Odpowiedz
@gentelman: @WTFaydh: Zdazylem zauważyć ze nic tutaj (pomijając prezent od Adolfa) nie ma:/. W każdym razie jest to do mnie juz jakas odskocznia od plaskiej Wlkp:D w Bieszczady sie pewnie wybiorę bo daleko nie jest a szkoda by było nie wykorzystać okazji:)
  • Odpowiedz
@Soju: fajnie, podejrzewam że skłoniła Cię do studiów pasja .. a to najważniejsze więc powodzenia jesteś w przepisie na udane życie ;-)
  • Odpowiedz