Wpis z mikrobloga

Dobra, ostatni raz pisze prośbę, potem będę blokował ludzi którzy to wrzucają.

Mirki wrzucający PRAWDZIWE kobiety zgodzili się, ze wszystkie zdjęcia maja wspęlny tag # NSFW, kto chce blokuje go i nie widzi nagości na wykopie. Ja zablokowałem już pierdyliard tagów z waszych chorych dewiacji, a nadal je widzę, a nie życzę sobie tego jak większość ludzi tutaj. Mi to akurat bardzo przeszkadza, do tego stopnia ze z tym walczę. Wy japońcofile jesteście aż tak ograniczeni, ze nie potraficie przyjść jednego wspólnego tagu? nawet @spatsi się ze mną zgodził niedawno, który sam ma to coś w avatarze. Nie chce widzieć rysowanych lasek, psów z cyckami, liżących się kobietokotów, po prostu nie chce. Pozdrawiam.

#oswiadczenie
crazy_drummero - Dobra, ostatni raz pisze prośbę, potem będę blokował ludzi którzy to...

źródło: comment_AL4GBDSYojppbUI7VKrMDAppaRILL8Gr.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@crazy_drummero: ale tagi nie są obowiązkowe więc nic to nie da, raczej główną funkcją jest znajdowanie podobnych treści. To tak jak byś chciał przyblokowac internet, nie da się.
  • Odpowiedz
@JayRG: ja nie mam i musiałem dopiero wejść w sam tag żeby zobaczyć co to w ogóle jest. Jak się przegląda mikro 24h na dobę to tak jest że wszystko widzisz.
  • Odpowiedz
  • 11
@crazy_drummero: o kurde mikroblog serious buissnes. To nie twój prywatny folwark i póki nie ma kar za stosowanie złych tagow lub ich brak nic się nie zmieni. Ja nie lubię żartów z kwejka i jakoś nie mogę zablokować całego tagu humor bo wtedy już nic nie zobaczę. Myszka ma scrolla używaj go. Albo ogranicz korzystanie z mikroblogu.
  • Odpowiedz
@krasecz: A jak ludzie beda przystawac na chodniku i srac to tez uznasz ze spoko trzeba obejsc i isc dalej? Sa jakies normy spoleczne i fajnie sie stosowac.
  • Odpowiedz
@crazy_drummero: o proszę. Więc nie widzę problemu. Poza tym wątpię żebyś był na tyle kumaty w anime i inszych by stwierdzić czy tag jest nieodpowiedni. Mówię ci twoje gorzkie żale nic tu nie poradzą.
  • Odpowiedz
@crazy_drummero: w sensie pomijając w mojej wypowiedzi (bo tag jest oczywisty, dlatego takiego sformułowania użyłem), a nie pomijając w dodawaniu go do czarnych list... nie sądziłem, że to może być ciężkie do skumania :D
  • Odpowiedz
@crazy_drummero: ogólnie staramy się nie zaśmiecać #anime byle pierdołami i dziwactwami, więc pod nim krzywdzących oczy rzeczy raczej nie znajdziesz, ale nie gwarantuję że wszyscy będą się stosować... szczególnie ci, którzy nie są stałymi bywalcami tagują nim każdą pierdołę. I dlatego też powstał ten drugi tag.
  • Odpowiedz