Wpis z mikrobloga

@Wienc: albo w tej na 3go maja sprawdz, chyba ze 2 dyszki moze maks 3 jakos o ile dobrze pamietam

edit: @Wienc: a to do pracy? w takim razie na firme powinienes fakture wziac i dostac kase spowrote
  • Odpowiedz
@wankiel: Żeby miał zachętę do zmiany zdania. Wielu lekarzy niechętnie daje skierowania bo mają limity, ale jak napiszę odmowę, a okaże się, że były wskazania do napisania skierowania to może mieć nieprzyjemności z pozwem włącznie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wankiel: mój kolega tam się zapisał, pracuje w cynkowni i nie narzeka. Głównie mi chodzi o czas pracy a w bratniaku można sobie dopasować zmiany według potrzeby :) Wiem że kasa mniejsza bo to agencja, ale mi to póki co pasuje.
  • Odpowiedz
@Wienc: czas pracy często ma większe znaczenie niż kasa, rozumiem. Tak pytam, bo już od kilku osób o tym słyszałem, ale żadnych konkretnych opinii, a może polecę kilku znajomym jak warto.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wankiel: chodzi również o to że do końca wakacji mało czasu, a jak da radę to chciałbym w weekendy sobie dorabiać podczas semestru . Jeżeli chodzi o kasę to mój kolega ma 8.50/h netto
  • Odpowiedz