Wpis z mikrobloga

Podajcie mi jeden racjonalny powód dla którego jestescie na wykopie.
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Matipiotr: bo to intrygujące miejsce gdzie mogę spotkać tak wielu ciekawych, zajmujących ludzi. Prawdziwa elita internetowego świata. Wykop to mirko a mirko to miejsce, gdzie rodzą się pomysły, gdzie ścierają się wielkie idee i codziennie mogę liczyć na poważne dysputy. To nowy Areopag i rzymskie Forum. Poważna sprawa. Jesteście częścią czegoś wielkiego. Każdego dnia budzicie się i budujecie przyszłość. Na mirko są lekarze, poeci, muzycy, adwokaci i nawet prezydent. Są
  • Odpowiedz
@Matipiotr: bo znudziły mi się chany i po 6 czy tam 7 lat lurkowania wykopu postanowiłem założyć konto, jest z kim gadać w nocy. #!$%@? tylko debile używający w dyskusji memesów których nie znają, no i beka z drugiego życia contentu z chanów
  • Odpowiedz
@Matipiotr: Beka ze stulej, spinających się ludzi, nieważne czy to kucy, lewaków, prawaków czy też prostaków. Uzmysławiam sobie jak ludzie mogą być #!$%@? i co w ich głowach siedzi ażeby niektóre rzeczy wypisywać. Dużo ciekawej muzyki ludzie wrzucają. Zjadliwe pasty.
  • Odpowiedz
@Matipiotr: dla zbierania plusów oczywiście! Wpływa to dobrze na samopoczucie i samoocenę. Każdy plus sprawia że Twój dzień się staje lepszym. Jesteś bardziej uśmiechnięty, masz lepszy humor i jesteś bardziej zmotywowany (przede wszystkim bardziej zmotywowany wrzucić znów coś na wykop żeby zebrać JESZCZE więcej plusów.)

Po chwili się od tych plusów uzależniasz. Szukasz ich tak jak shido, czy tam jakieś inne atencyjne różowepaski. Szukasz ich tak bardzo że niektórzy nawet idą biegać lub wchodzą na rowery, żeby tylko mogli dodać nowy content pod tagiem rowerowywynik czy sztafeta.

Widzisz... Wykop jest jak narkotyk. A #narkotykizawszespoko
  • Odpowiedz