Wpis z mikrobloga

To już pięćdziesiąta piąta kolejka #mirkoligaps3 - kto wygrał tym razem?

-----------------------------------

MIEJSCE 5

Grała w Demon Gaze Global Edition do skutku - czyli platyny, która jednak przejdzie jej na przyszły tydzień. Nie przejmuj się, @andziela - jesteś w Top 5!

andziela po raz trzeci zajmuje piąte miejsce, a w Top 5 pojawia się po raz ósmy.

MIEJSCE 4

Na tym miejscu znalazł się zawodnik, któremu skakanie pomiędzy tytułami niestraszne - swój czas spędzał grając w Batman Arkham City, Bayonettę, Brutal Legend, Dead Space i FEZ. Hej @Wukau, trochę Cię tu nie było :)

Wukau zajmuje czwarte miejsce po raz piąty, a jest to jego trzynasty występ w Top 5.

MIEJSCE 3

Lubię, kiedy na podium pojawiają się nowi zawodnicy - w tym tygodniu jest to @psposki, który zdobył platynę w Minecrafcie i oprócz tego pogrywał w Raymana 3 HD, Sleeping Dogs, Battlefield 4, Mirror's Edge, Destiny of Spirits, Rayman Legends, Welcome Park oraz Need for Speed Most Wanted.

To pierwszy medal oskarka098 i jego debiut w Top 5.

MIEJSCE 2

Tydzień temu czwarty, dziś o dwie pozycję wyżej - @Radosz86 podkręcił obroty i zdobył dwie platyny (PES 2014 oraz Diablo III) plus puchary z Castle of Illusion Starring Mickey Mouse, Dungeon Hunter Alliance, XCOM Enemy Unknown oraz Broken Sword 5: The Serpent's Curse.

To już czwarte srebro Radosza86, ósmy medal i dwunasta wizyta w górnej piątce zawodników #mirkoligaps3.

MIEJSCE 1

Przyznacie - by przebić wynik Radosza86, trzeba było zrobić coś naprawdę mocnego. Co powiecie na trzy platyny? Takimi pucharkami pochodzącymi z inFamous 2, LEGO Batman 2 DC Super Heroes i LEGO The Lord of the Rings może pochwalić się @nilhir - gratulacje!

NilhiR wygrywa ligę po raz pierwszy, zdobywa swój piąty medal i po raz siódmy znajduje się w czołowej piątce.

-----------------------------------

GRACZ MIESIĄCA - SIERPIEŃ '13: Liquid-Snake-PL

GRACZ MIESIĄCA - WRZESIEŃ '13: Veganik

GRACZ MIESIĄCA - PAŹDZIERNIK '13: Veganik

GRACZ MIESIĄCA - LISTOPAD '13: BrozYn88

GRACZ MIESIĄCA - GRUDZIEŃ '13: BrozYn88

GRACZ MIESIĄCA - STYCZEŃ '14: Brozyn88

GRACZ MIESIĄCA - LUTY '14: fejfah

GRACZ MIESIĄCA - MARZEC '14: BrozYn88

GRACZ MIESIĄCA - KWIECIEŃ '14: BrozYn88

GRACZ MIESIĄCA - MAJ '14: Radosz86

GRACZ MIESIĄCA - CZERWIEC' 14: jarbisek

GRACZ MIESIĄCA - LIPIEC '14: ColekPL

GRACZ MIESIĄCA - SIERPIEŃ '14:

10 - NilhiR

7 - Radosz86

5 - oskarek089

4 - Wukau

3 - andziela

2 - fejfah

1 - Ganek94

Jak powstaje tabela? O 01:01 (UK), w poniedziałek, robię screenshota podsumowującego nasze zmagania. Tabela ulega zmianom z godziny na godzinę, ale to właśnie wtedy podsumowuję nasze tygodniowe boje.

Jak dołączyć do zabawy? Załóż konto na TrueTrophies, wyślij mi zaproszenie do znajomych (ew. podaj jako reffera przy rejestracji - w ten sposób system automatycznie wyśle zaproszenie), a ja odwdzięczę się zaproszeniem do ligi. By trafić do tabeli należy mieć konto od 7+ dni.

Pamiętajcie zalogować się na TrueTrophies raz na jakiś czas!

Zalogowani uczestnicy mogą sprawdzić ligę pod tym adresem.

Spamlista:

@kjomputken @egocentryk @egocentryczka @Munchhausen @dzangyl @shichibukaii @KORraN @martin-marti @klinik96 @klik34 @jarbi @paniczklos @Brozyn @Krolowiec @Colek @Vegan @PanKara @acetone @Zakakaikane @Howkin @Masterczulki @memfis91 @desygnat @vervurax @Brylant @kostner @Nizki @loss @chogi @Grumens @Omka @Bimbeer @kermitsl @Wandsbeker @diwi @Wukau @CrossX @ADSSADFDFS @ReeGall @Fejfer @gopix @psposki @andziela @yacolek @Hajak @Dark @JazzBlurr @menmikimen @skruczysyn @Miton3 @wlochatyjoe @So_I_Scream @nilhir @cherryq @REMIR3X @Radosz86 @SpiderFYM @M4ks @Matyson @pazdzioch564 @RayRayRay @Sad- @kuba668 @ferus_info @Mr_Trabalski @Paputka @disufhs89ws34oklrsfs

#mirkoligaps3wyniki
Z.....n - To już pięćdziesiąta piąta kolejka #mirkoligaps3 - kto wygrał tym razem?


...

źródło: comment_rSDEKGrevkamecdL4dZGCaSu5YqDmwhE.jpg

Pobierz
  • 13
@Zioman: no i widać, jak wygląda moje pisanie magisterki :P ale żeby nie było, mam już 26 stron!

Nie chciało mi się po nocy walczyć z ostatnimi trzema trofkami do platyny, bo dwa z nich polegały tylko na RNG. Plus lepiej, że mi ta platyna na następny tydzień przeszła :D