Wpis z mikrobloga

Mam prośbę do wszystkich Polaków, których stać na wystawny (w przeciętnej knajpie) obiad za który muszą zapłacić 460 złotych, aby w dupy sobie powsadzali te 5 złotych napiwku.

#oswiadczenie #janusze
  • 176
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale żeby miło spędzić czas


@JaTubagno: Kelner ma być niewidoczny. W jaki sposób ma Ci przeszkodzić w miłym spędzeniu czasu? Jakoś inaczej dania podają? Wycierają Cie serwetką jak sie pobrudzisz?
  • Odpowiedz
@Bobas: Bywają namolni, bywają nieuprzejmi, robią problemy z niczego. Ja mam kilka miejsc, które bardzo lubię właśnie ze względu na fajną obsługę. Nie próbuj na siłę przekonać mnie do zmiany zdania. Mamy inne spojrzenie na tę sprawę i tyle :)
  • Odpowiedz
Nie zdziw się jak znajdziesz nasienie w żarciu za swoje podejście :D


@noczesc: Serio coś takiego zaplusowałaś? Dobrze się czujesz? Widze, ze poziom ten sam jak autora wpisu. Mentalna etiopia.
  • Odpowiedz
  • 42
Za to właśnie my kucharze was nienawidzimy za parę kroków chcecie 10% napiwku bo wam się należy, nic byście nie dostali, gdyby jedzenie smakowało jak gowno bo ludzie nie przychodzą do restauracji żeby jakiś napęd do tacy wokół ich skakał tylko żeby smacznie zjeść.
  • Odpowiedz
@Pancernik-Kulowaty_1: Gówno Ci sie należy, nie napiwek. A jak już dostaniesz to powinieneś oddać kucharzowi, jak klienci zadowoleni wychodzą, bo to jego zasługa nie twoja. Praca jak każda inna, ani cięższa, ani lżejsza. Ale dzięki, że mnie uświadomiłeś. Teraz już nigdy żadnego napiwku nie zostawie, taki #!$%@? xD
  • Odpowiedz
dyskusja o pracy w gastro z osobami, ktore nigdy w gastro nie pracowały nie ma najmniejszego sensu.


@noczesc: są na wykopie tacy, co to samo mówili o kurierach jadących pod prąd i chodnikiem, że jak ktoś nigdy nie był kurierem to nie ma sensu z nim o tym dyskutować. Głupie gadanie tworzące fałszywą "elitarność", a takie coś można powiedzieć o każdym zawodzie... A kolega się ostatecznie skompromitował grożeniem nasieniem (zwykły
  • Odpowiedz
@Pancernik-Kulowaty_1: ja #!$%@?ę, przychodzi taki człowiek klasy wyższej dać zarobić jadłodajni, w której pracujesz, a Ty śmiesz wypominać takiemu, że Cię dokarmia choć nie musi. Jak ktoś płaci te ~400 złotych za jedzenie, to ma w rachunku jedzenie, serwis i możliwość splunięcia na Ciebie a Ty powinieneś podziękować. Jestem pewny, że nawet jakaś ustawa to reguluje.

A Ty śmiesz Panu swojemu wypominać 5 zł, które dał Ci, żebyś był w
  • Odpowiedz