Wpis z mikrobloga

@Fox_Murder: #faklodzik Ja pod koniec roku robię przyjęcie w restauracji na 25 osób. Najbliższa rodzina + świadkowie. Argumenty w stylu "zrób wesele w kopertach powinno ci się zwrócić" puszczam mimo uszu. #!$%@? co to ma być? Opłata za przyjęcie czy jak? Jak ktoś chce niech przyniesie prezent. Rodzice już się oburzyli, że chociaż zastawę kupią stołową, a ktoś inny sztućce. Proszę bardzo, byle nie za drogie.
  • Odpowiedz
  • 6
Ja robię za tydzień. 90 osób i pomimo tych wydanych pieniędzy jeszcze raz bym organizował dla tylu. Ale rozumiem tych co robią kolację. Tak na prawdę ważniejsze co potem :)
  • Odpowiedz
Najbliższa rodzina + świadkowie. Argumenty w stylu "zrób wesele w kopertach powinno ci się zwrócić" puszczam mimo uszu. #!$%@? co to ma być? Opłata za przyjęcie czy jak?


@Codringher: generalnie właśnie chyba taka jest idea, zeby się zwróciło, ew sprzęty agd itp.

Ale dobrze, wyżulenie kilkunastu bywa kilkudziesięciu k na imprę to głupi pomysł. No chyba że się jest krezusem.
  • Odpowiedz
@Fox_Murder: Wkurza mnie też to dawanie w kopertę. Mam pieniądze, ale nie mogę po prostu dać laurki, albo jakiegoś prezentu? Jeszcze to pisanie wierszykiem w zaproszeniu, żeby wszyscy sypali forsą, a nie prezentami. Jak kogoś nie stać, niech nie robi wesela. A jak kogoś stać to niech sobie robi jak lubi takie odpustowe zabawy, nie bronie, ale ja bym bardziej przyszłościowo ulokował ten kapitał.
  • Odpowiedz