Wpis z mikrobloga

143 245 - 293 = 142 952

Dystans: 293km

Średnia prędkość: 24.5km/h

Przewyższenia: 1202m

Link do mapy: strava, świetna foto-mapa

Pseudo Zdjęcia :) : http://instagram.com/lenywiec/

Wycieczka z Sasina na #hel i do #trojmiasto

Początkowo planowałem trasę 400km+ do Krynicy Morskiej, ale po drodze złapałem 2 gumy na rozbitych butelkach... I nie chciałem ryzykować (3 guma to tragedia, nic tak nie męczy jak wymiana dętek, a kolejnych juz nie miałem)

Wstałem o godz. 3 nad ranem, ale tradycyjnie było zbyt ciemno i zimno (dla mojego mózgu) na jakiekolwiek działania :). Wyjazd z Sasina o godz 4:30

Kilka zdjęć z aparatu:(zbyt słaby sygnał w telefonie aby wysłać więcej :<, słaba jakość zdjęć)

Hel

Ostrowo

Hel

Gdynia

Rozewie albo Chłapowo

Jako rodowity Krakowiak z przykrością stwierdzam że #trojmiasto > #krakow

#kolarswo #rower #200km

#rowerowyrownik
Pobierz cree - 143 245 - 293 = 142 952



Dystans: 293km

Średnia prędkość: 24.5km/h

Przewyż...
źródło: comment_ovjvMezHsJvikPM6CTjbnIgqLmynIBAc.jpg
  • 28
@cree: zawsze miałem wrażenie, że tam jest górzysto i się bałem roweru do Polski zabrać :D Jak kiedyś przyjadę z nim to się do Ciebie odezwę i mnie zabierzesz na przejażdżkę!
@cree: hmm to jest normalny rower mtb tylko, że na slickach? jeśli tak to świetna średnia w takim razie :) ilu calowe oponki i z jakiej firmy jeśli mogę spytać?
@cree: Ja tak trochę z innej beczki, jak jestem niedzielnym rowerzystą to spd dużo dodadzą do mojej "siły" pedałowania? Czy dopiero ktoś kto trzaska powiedzmy 200-300km tygodniowo poczuje roznice?
@zojmers: to jest kands maestro, czyli taka hybryda pomiędzy góralem i rowerem trekkingowym. Mostek i cały przód jest dosyć wysoko(wyprostowana pozycja podczas jazdy). Opony to szosowe vittoria rubino 25mm,28cali.