Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja, wczoraj godzina 22 gram sobie elegancko w war thunder jak w połowie misji moja #zona stwierdza, że coś się jej rozlało. Odwracam wzrok patrze a tu tak bez ostrzeżeń wody jej odeszły (37tydz.). I się zaczęło dobrze, że mieliśmy wszystkie rzeczy przygotowane to raz w samochód i kierunek szpital. w pierwszym było badanie ale odesłali nas dalej bo niby miejsc nie było na oddziale (trochę się w-------m) no nic jedziemy dalej już było po 23, w drugim szpitalu już nas przyjęli badania itp i wyszło że cesarka bo ani skurczów żona nie miała ani nic, pyzatym dziecko było odwrócone głową go góry. później już tylko czekanie (najdłuższe 60min w życiu) i o godzinie 0:15 jest :):):)

Sebastian :)

3351g

54cm

#coolstory #truestory #porodzwykopem
TheSznikers - Taka sytuacja, wczoraj godzina 22 gram sobie elegancko w war thunder ja...

źródło: comment_QjR7UfjpIRgVARWIZPso2pXyA2mgxe60.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BratProgramisty: Będziesz maił swoje to sobie nazwiesz jak będziesz chciał. Mi się Sebastian podoba a poza tym jest ostatnio dość rzadkie. przy czym nadal jest normalne. Nie tak jak właśnie np. Natan czy Brajan itp. albo Teofil.
  • Odpowiedz
@kw401: Kultura która rozwinęła się na mikroblogu mówi, że w dobrym tonie jest nie być egoistą, i umożliwić ludziom, którzy nie chcą oglądać pewnych treści, zablokowanie ich - wykorzystując do tego tagi. Przyjęło się, że zdjęcia swoich nowonarodzonych dzieci, abstrahując już tutaj od mojej prywatnej opinii na temat samego tego zjawiska, taguje się tagiem #pokazdziecko.

Nie bądźmy egoistami, serio, nie wszyscy chcą oglądać wasze dzieci.
  • Odpowiedz