Wpis z mikrobloga

O #!$%@? mirki. Nie uwierzycie co się #!$%@?. Chciałem sobie zrobić jajecznicę na wieczór a jako że nie mam soli to od paru dni używam Vegety... Teraz sobie nasypalem i patrzę jakiś owad mi do jajecznicy wpadł, #!$%@? go i se myślę a #!$%@? #!$%@? i tak bo co to tam malutki owad(ćma czy coś). Z ciekawości popatrzalem do Vegety a tam larwy :/ najgorsze jest to że 2 dni temu jak wróciłem #!$%@? z urodzin to też sobie zrobiłem jajecznicę z tą Vegetą :/

#bederzygal #coolstory
  • 24
@ibeafraidi: @deejaytonka: Jab bym również #!$%@?ł makarony, mąki, bułki tarte - wszystkie tego typu sypkie i pożywne produkty.

Kiedyś się sam z tym syfem użerałem, nie polecam. Zostawia to bliznę do końca życia, teraz albo superszczelnie zamykam potencjalne siedliska za pomocą jakichś klamr czy torebek, albo nie jestem w stanie skorzystać z mąki albo makaronu.
Zostawia to bliznę do końca życia, teraz albo superszczelnie zamykam potencjalne siedliska za pomocą jakichś klamr czy torebek, albo nie jestem w stanie skorzystać z mąki albo makaronu.


@introligat0r: w poprzednim mieszkaniu toczyłam walkę ze spożywczymi i ubraniowymi. wywaliłam 99% suchego jedzenia i przypraw i do tej pory, nawet u kogoś jak jestem, zanim coś dosypię lub dodam przyglądam się dokładnie i przeszukuję łyżką. tam samo ze swetrami - oglądam bardzo