Wpis z mikrobloga

Mirki jakie byście mi polecili autko za ok 10 tys, max 12 tys. Będę nim robił ok 15tys rocznie najczęściej po mieście. Obecnie jeździłem 1.9 tdi o mocy 110 KM i interesowałoby mnie coś w podobie. Samochód musi być duży (dziecko w drodze), 5 drzwi może być kombiak albo jakiś sedan. Może być benzyna, ale nie chcę brać z lpg. Wygląd to sprawa drugorzędna. Tak samo jak nie musi być super ekonomiczny i oszczędny. To też sprawa drugiej kategorii. Na razie biorę pod uwagę passata b5 / mondeo mk3 / volvo s40. Zapodajcie jakiś pomysł za czym warto byłoby się rozejrzeć. #samochody #motoryzacja #wykopowyekspertpotrzebny
  • 13
@nieocenzurowany88: z tych trzech Mondek, fajnie się prowadzi, ma niezłe zawieszenie, tyle że benzyniaki Forda sporo palą a tutaj przydałoby się 2.0 żeby jakoś to jechało (no chyba że chcesz V6 ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). W TDCi szczerze radzę się nie pchać, szczególnie że będziesz jeździł po mieście - są bardzo awaryjne i dosyć drogie w serwisie.
@nieocenzurowany88: galant jest strasznie przestronny w środku, do tego mało pali benzyny a gazu "jeszcze mniej ". Awaryjnosci raczej brak, komfortowy przez wielowahaczowe zawieszenie, choć przez to w teorii drogie w eksploatacj, ale tylko w teorii. Mankamenty tego auta to rdza. Wiec albo czekają cie wizyty z galantem u blacharza albo z innymi u mechanika.
@nieocenzurowany88: a to spoko, myślałem, że nie chcesz gazu bo jest do zapalniczek.

to kup 2,0 i zagazuj. Faktycznie kupowanie z założoną instalacją to czasem loteria, szczególnie jak dużo ma przejechane na LPG.

@Rules: e tam mulaste. Demon prędkości to to nie jest, ale do zwykłego przemieszczania się wystarczy. Jeździłem W124 200D więc wiem co to znaczy "mulaste" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miałem mondeo mk3 tdi zetec 2002, rok ekonomiczny jest, cienkie wyposażenie miejsca dużo był to 2002 rocznik co chwila coś w nim naprawialem, miałem volvo s40 2002 rok komfort w środku super, tempomat w standardzie była to benzyna 1,8 w mieście trochę dużo pali trasa bardzo mało zrobiłem tym autem 60 tys mil i wymieniałem tylko olej i klocki hamulcowe, jak bym miał jeszcze raz kupić to bym kupił ale to w