Wpis z mikrobloga

kurde, pytanie jeszcze w miarę nieprecyzyjne, ale odp to już z dupy.

@niebieski_dla_rozowego a jaki wpływ? jak jesz? jakie masz zapotrzebowanie na kcal dzienne? masz pulsometr? jak chodzi Ci o palenie tłuszczu to faktycznie godzinna ale w odpowiednim tetnie
  • Odpowiedz
@niebieski_dla_rozowego: @Camel665: ja jeździłem 15 km w jedną stronę codziennie (chyba że rano padało, to odkopywałem auto). Dało się zauważyć spory wpływ na kondycję (w porównaniu z zimą), brzuch w zimie o 2 cm rósł.

Tego tak też nie zmierzysz odległością, zależy od organizmu.
  • Odpowiedz
@niebieski_dla_rozowego: to już Ci zwrocilem na parę aspektów uwagę. rowerem wzmocnisz ale nie zbudujesz miesni, przynajmniej jezdzac po szosie jak normalny człowiek. i kolejna sprawa to periodyzacja treningu, pakowanie, chudniecie i kondycja na raz nie wyjdzie
  • Odpowiedz
@niebieski_dla_rozowego: najważniejsza jest systematyczność, a zaraz potem dieta. Możesz jeździć mało ale często np co dzień/co dwa dni. Patrz co wkładasz do garnka bo jak jesz byle co to efekty będą bardzo słabe lub ich brak. Więcej drobiu i ryb, do tego nabiał chudy i efekty będą widoczne.
  • Odpowiedz
  • 0
@niebieski_dla_rozowego: mozesz jezdzic caly dzien i nie bedzie mialo to zauwazalnego wplywu, a mozesz zauwazyc roznice po dodaniu 15 minut jazdy dziennie. Wszystko zalezy od bilansu energetycznego, wiec rady znawcow powyzej, tj. 17km albo godzina mozna sobie wsadzic w dupe. Rowerem nie rozbudujesz nog, a jesli komus sie udalo to prosze o zdjecie- lubie sie posmiac z bocianow.
  • Odpowiedz