Wpis z mikrobloga

@suabo: kiedyś wyglądała nieco lepiej, ale teraz to zaczyna wyglądać jak swoja prawie 60 letnia matka ;( dupsko dosłownie kwadratowe, obwisłe... Paradoksalnie najgorsze jest to, że wracam z treningu, hormony buzują, a to co widzę przyprawia mnie o niechęć :(
@tomcio82: tomcio rozumiem ze szkoda dzieci ale ta kobieta ma problemy psychiczne i emocjonalne, postaw ultimatum albo psycholog albo rozwod, na pewno nie bedzie latwo ale w ten sposob marnujesz sobie tylko zycie a dziecku wcale nie bedzie lepiej jesli nie bedzie miedzy wami milosci
@tomcio82: jeżeli jeszcze coś do niej czujesz, to może zasugeruj delikatnie by ruszyła dupsko. Może zaproponuj jej, abyście razem poszli na rower, basen, cokolwiek.
@tomcio82: jeżeli jeszcze coś do niej czujesz, to może zasugeruj delikatnie by ruszyła dupsko. Może zaproponuj jej, abyście razem poszli na rower, basen, cokolwiek.


@suabo: Proponowałem - na basen jej za daleko, na spacer nie bo gorąco albo zmęczona. Woli leżeć przed telewizorem.
@tomcio82: a już Ciebie kojarzę, poczytałam Twoje wcześniejsze wpisy. Z racji tego, że to trwa już długo i nie widać żadnej poprawy czy też inicjatywy z jej strony odejście będzie chyba najlepszym rozwiązaniem.
@suabo: jest poprawa ale z mojej strony. Mniej się emocjonuję i mniej to przeżywam. Coraz więcej czasu poświęcam sobie i synowi - i widzę tego efekty. Mam wrażenie, że staję się fajniejszym facetem. Co prawda nie jestem "misterem universum" - ale sam czuję się atrakcyjny i "silny" :)
Zresztą nie wiem, po co ja to piszę.


@egocentryk: Ile razy mam powtarzać, w takiej sytuacji kiedy jest małżeństwo, dziecko - nie da się tego zrobić tak od razu. Poza tym zanim cokolwiek zrobię "na serio" muszę trochę odbudować swoje poczucie wartości i na nowo wyhodować "jaja"
@tomcio82: przestań się w końcu usprawiedliwiać, bo to żałosne jest. Życie masz tylko jedno.


@egocentryk: gdybym się usprawiedliwiał to dalej siedziałbym bezczynnie i się tylko żalił :) Wkurzę się to się jeszcze zacznę uczyć grać na gitarze bo zawsze o tym marzyłem :P