Wpis z mikrobloga

@Hermes0017: jest to jego własna opinia, a nie ustalony światopogląd ludzkości. W tym momencie jest to dla niego najlepszy film na świecie i ma prawo tak twierdzić. Podobnie jak Clarkson z Top Gear wiele razy o różnych samochodach mawiał, iż jest to najlepsze auto na świecie. Czy się pomylił? - nie, wyraził jedynie swoją subiektywną opinię na dany moment do której ma pełne prawo.
  • Odpowiedz
@ManTaQue: Ja nigdzie nie napisałem, że to nie jest jego opinia. Ale kiedyś też miałem takie głupie opinie na temat różnych rzeczy i jestem wdzięczny tym, którzy mnie uświadomili jakie głupoty waliłem. A jeśli chodzi o różne filmy, to potrafię ocenić troszkę wyżej, bo po prostu dany film mi się bardzo spodobał, mimo że wiem, iż nie zasługuje na tak wysoką ocenę (przykładem jest właśnie ten film, gdzie dałem 8/10)
  • Odpowiedz
@eQuuS: I tu się mylisz! Ja też bardzo długo omijałam "Czas na miłość" bo taką dziwną hybrydą wydawał się być, ale naprawdę dobre kino! Żaden ckliwy romans, bardziej bym określiła, ze to film obyczajowy, komedia z elementem s-fi i świetne jest to, jak bohater uczy się swojej nadprzyrodzonej umiejętności i wykorzystuje dla własnych celów ;)

A pozostałe 2 tytuły, to już ani s-fi, ani romanse.
  • Odpowiedz
o ludzie, przez chwilę się zastanawiałam, czy to bufoniaste forum filmwebu czy mirko.

autorze, olać system i mirków, Tobie się podoba na 10/10 i c--j. CZEMU GO WYZYWACIE, trochę dystansu.

dla mnie 7/10 wprawdzie, ale nie mam z tym problemu.
  • Odpowiedz
Ale gniję xD JAK MOŻESZ TWIERDZIĆ ŻE JEST TO NAJLEPSZY FILM JAKI OGLĄDAŁEŚ, TO G---O OGLĄDAŁEŚ JEŚLI TAK TWIERDZISZ PATRZ TUTAJ SĄ DOBRE FILMY OBEJRZYJ JE I WTEDY POGADAMY PLEBSIE BEZ GUSTU

  • Odpowiedz
jak kisnę XD #bekazpodludzi za nazywanie tego najlepszym filmem ever, macie niskie standardy widocznie i p---------e, że taki macie gust świadczy tylko o tym, że ten gust jest z-----y

gust to nie jest coś z czym się rodzicie i do końca życia jest taki sam, można go kreować oglądając coś bardziej wymagającego, coś ciekawszego

no ale wiadomo 10/10 Nietykalni XD
  • Odpowiedz
Ale wy macie coś z głowami... Nie dociera do was to, że ktoś po prostu ma taki gust filmowy, i ten film mu się podoba tak na 10/10? Jacy wy jesteście w c--j alternatywni, że uważacie że ten film to g---o, i są o wiele lepsze - pewnie są, ale to nie powód żeby komuś cisnąć, bo mu się ten film spodobał. #bekazpodludzi - chyba mówicie o sobie, żeby komentować
  • Odpowiedz
@DiKey: dlaczego troll? Mi też ten film się bardzo podoba. Tak bardzo was boli odbyt, że ktoś ma inny gust i nie masturbuje się pod filmy z lat 70?
  • Odpowiedz
@softenik: Film niezły, ale ocena przedobrzona. Nie ma w nim nic co by zasługiwało na 10. Mocne 8 to max za dobrze zrealizowany, ciekawy temat. 3 miejsce na filmwebie niezasłużone, ale jakoś się dobrze wypromował i napompował ocenę. Z filmów o podobnej tematyce Gran Torino jest ligę wyżej.
  • Odpowiedz