Wpis z mikrobloga

@Hermes0017: Filmweb jako pamiętnik słabo się sprawdza. Sama możliwość notatek jest bardzo ciekawa, ale niestety tak bardzo przeszkadza to, że trzeba się ograniczać do kilku słów. Generalnie możliwość własnego komentarza tylko dla siebie pod filmem byłaby genialna. Często ktoś mnie pyta o ocenę, a ja zupełnie nie pamiętam czemu oceniłam tak a nie inaczej, a przy dużej ilości obejrzanych filmów niewiele da się zapamiętać.
@Hermes0017: ~500 filmów da się zapamiętać. Potem już jest pod górkę bo większość niewiele się od siebie różni i jedyne co zostaje w pamięci to "podobał się" albo "nie podobał". I nawet nie chodzi o to, że idzie się na ilość i ogląda hurtowo bez namysłu, po prostu tak już jest.

PS

Dom snów to banał. Dać mu 7 to tak jakby powiedzieć, że nietykalni są najlepszym filmem w historii kina
@magnes125: podobał mi się w nim klimat, bardzo wpadł w mój gust. Wahałem się tylko między 6 a 7, ale przeważnie zawyżam w takich sytuacjach, gdy mi się podoba film... Cóż, jestem słaby.

Daj swój profil.
@softenik: współczuję, że musisz się użerać z tą bandą ignorantów. Dla Ciebie to nie może być najlepszy film na świecie, bo oni znają lepsze. #!$%@? zajebisty argument. Tutaj niestety nie ma prawa Ci się coś, w Twojej ocenie, podobać najbardziej na świecie.
@softenik: Spoko, to była ironia, wołałem kolegę bo widziałem że dwa dni temu miał ból dupy o ocenę na filmwebie :) Sam film mi także się bardzo podoba, oglądałem chyba ze trzy razy i polecam go. Choć zgadzam się, że jego miejsce w rankingu na wspomnianym filmwebie jest trochę zawyżone.