Wpis z mikrobloga

Coraz więcej k-------a, zdrad itp. Ludzie coraz bardziej zepsuci, rozwięźli itd. Tak się zastanawiam..

Ile teraz trzeba mieć partnerów seksualnych "na liczniku", powiedzmy do 30 roku życia, żeby uchodzić w towarzystwie za k-----ę, szmatę lub w przypadku kolesi za dziwkarza itp. ?

Ja w życiu poznałem laskę która w wieku 28-29 lat była już wydymana co najmniej przez 15 chłopa.. Przecie to już zwykłe k--------e.

Jakieś lepsze rekordy mirki znają?

#pytanie #niebieskiepaski #rozowepaski #gorzkiezale #oswiadczenie
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@flager: Chyba nie zrozumiałeś :) Oni nie mówili o liczbie partnerów, których mieli tylko powyżej jakiej liczby uważają, że osoba jest rozwiązła.

Zatem faceci uważali, że rozwiązła jest osoba, która miała ponad 5 partnerów.

A kobiety uważały, że rozwiązła jest osoba, która miała ponad 17 partnerów.
  • Odpowiedz
@lxxxxxxl: Patrząc przez pryzmat historii to wcale nie jest teraz tak źle. S--s na ulicach i zbiorowe orgie jednak nie są (jeszcze) jakoś społeczenie akceptowalne. W każdym jednak razie zgadzam się z tym co piszesz. Dla mnie laska, która miała 15 facetów i z każdym z nim się ruchała nie ma żadnej wartości jako ewentualna kobieta.

@LOLWTF: @cdawid1: @drzewi: @Dreszczyk: [nie wiem
  • Odpowiedz
@lxxxxxxl: Ostatnio jak chlałem z kumplem to chciał zawołać koleżankę, żebyśmy się z niej pośmiali, bo na poprzedniej imprezie sie n------a i była ładowana przez 2 typów przez większość czasu. Następnego dnia zadzwoniła do kumpla i powiedziała, że ona chce na kolejną imprezę, bo było fajnie. W ogóle była pewna, że 5 ją ładowało xD
  • Odpowiedz
@SprawdzamInformacje: S--s jest nieodłączną częścią związku i spychanie go do czegoś mistycznego i tajemniczego nie przyniesie ci raczej niczego dobrego. Przez s--s poznajesz także drugą osobę i jest to czasem odkrycie prawdziwej natury partnerki. Przy takiej postawie jak ty opisałeś, mamy wyżalanie się, że laska uciekła z gościem który ją od początku nachalnie obmacywał i dotykał i tyle.
  • Odpowiedz
@MirekSwirek: zależy jak do tego podchodzisz, pamiętaj, że każdy z nich może myśleć tak samo :" to jest gość który ruchał moją laskę" Więc każdy z nich musiałby mieć takie samo myślenie. A to byłoby chore.
  • Odpowiedz
@lxxxxxxl: a co to za różnica 15, 10 czy 5? Skąd wiesz jakie były jej powody? I czy jeśli się nie bzyka, ale robi loda czy cokolwiek to też ja wyklucza?

Ja p------e ludzie, macie tyle kobiet, jak wam cos takiego przeszkadza i nie będziecie mogli z tym faktem zyc to szukacie drugiej, proste.
  • Odpowiedz
Ale nikt normalny nie ma tylu partnerow w takim czasie, chyba ze tylko do ruchania. Jesli szmula sie pusCza z kim popadnie bo to lubi - ok, ale ja bym nie podjezdzal do takiej.wg.mnie powinny sie szanowac itp ;)
  • Odpowiedz
@epi: Kiedys byl tez taki artykul, w ktorym dowodzono, iz kobieta majaca na swym koncie 3 - 4 partnerow seksualnych, zaczyna miec problemy z budowaniem trwalych zwiazkow, jak i rozgraniczeniem, co jest przyzwoitym zachowaniem, a co rozwiazloscia.
  • Odpowiedz
Ja w życiu poznałem laskę która w wieku 28-29 lat była już wydymana co najmniej przez 15 chłopa.. Przecie to już zwykłe k--------e.


Jakieś lepsze rekordy mirki znają?

@lxxxxxxl: moja koleżanka mając 15 lat się chwaliła, że miała już z 20. nie wiem, czy to prawda.
  • Odpowiedz