Wpis z mikrobloga

Coraz więcej #!$%@?, zdrad itp. Ludzie coraz bardziej zepsuci, rozwięźli itd. Tak się zastanawiam..

Ile teraz trzeba mieć partnerów seksualnych "na liczniku", powiedzmy do 30 roku życia, żeby uchodzić w towarzystwie za #!$%@?ę, szmatę lub w przypadku kolesi za dziwkarza itp. ?

Ja w życiu poznałem laskę która w wieku 28-29 lat była już wydymana co najmniej przez 15 chłopa.. Przecie to już zwykłe #!$%@?.

Jakieś lepsze rekordy mirki znają?

#pytanie #niebieskiepaski #rozowepaski #gorzkiezale #oswiadczenie
  • 51
co to za przyjemność być z kobietą która była używana jak stara koszula


@lxxxxxxl: a co, wybrakowana jakaś? nie róbmy z seksu jakiegoś mistycznego przeżycia tylko dla wybranych.

Chciałbyś być mężem takiej ?


Nie mam nic przeciwko. Wolałbym być mężem takiej, niż trzydziestoletniej dziewicy. To "#!$%@?" ma chociaż dobre podejście do własnego ciała, taka dziewica na bank jest jakaś jebnięta.
@lxxxxxxl: Cytując mnie - "klasyk może mnie pocałować w dupę". Co za różnica czy jeden był z nią przez 15 lat czy 15 zmieniało się raz w roku? Żyjemy w czasach dostępu do bieżącej wody, środków higienicznych i wielu innych fajnych rzeczy, które sprawiają, że nie natkniesz się na pozostałości po byłych facetach. Gdyby miało mnie obrzydzać wszystko co mogło dziać się z jej ciałem to zacząłbym od tego, że najpierw
Jakieś lepsze rekordy mirki znają?


@lxxxxxxl: mam przyjaciela, który ma 27 lat, zaliczył grubo ponad 20 panien, sam mówi, że po 10 przestał liczyć. Jako że jest przystojny w neutralnym tego słowa znaczeniu to jest oblegany przez ładne #rozowepaski, zdradził swoje kobiety kilka razy, najdłuższy związek trwał 1,5 roku, najbardziej spontaniczny seks jakiego doświadczył to ten, kiedy został zaproszony, mając 24 lata, na bal licencjacki swojej koleżanki. Bzykał się z
@HasamPoGalaktyce: Aż strach pomyśleć ile kup w życiu zrobiła. Czyste obrzydlistwo. ;)

@lxxxxxxl: Ludzie nie są bardziej zepsuci. Tak jak młodzież nie jest coraz gorsza. Jak byłeś młodszy to nikt na takie tematy z Tobą nie rozmawiał, więc automatycznie wydaje Ci się że nikt tak nie robił. Zawsze byli ludzie mniej i bardziej rozwiąźli. Jeśli ostatnio często spotykasz tych drugich i Ci to przeszkadza, to jedynie znak do zmiany otoczenia,