Wpis z mikrobloga

Czy test ciążowy może wyjść pozytywny w przypadku odwodnienia/kaca? Czy były przypadki w których test wyszedł pozytywny ale potem okazało się, że kobieta nie jest w ciąży?

#pytanie
  • 48
  • Odpowiedz
@siemankooo: aha i pamiętaj że testy ciążowe się robi po 8-10 dniach a nie #!$%@? na następny dzień xD jak dziewczyna robiła test dzień po stosunku to daj sobie spokój z tabletkami bo to na 100% negatyw
  • Odpowiedz
@siemankooo: jak test wychodzi pozytywnie, 41h po to znaczy że jest w ciązy już od poprzedniego cyklu. Po tak krótkim czasie testy nie wychodzą pozytywnie. Nie wychodzą też praktycznie nigdy fałszywie pozytywnie.
  • Odpowiedz
@Stekso: Zacytuję "To wygląda już na solidny tydzień"

Korzystamy ale ostatnio się zdarzyło tak że rodziców moich nie było i mozna było trochę więcej razy, a wiadomo jak to jest za drugim razem - niby tylko przytulanie całowanie i nagle dochodzi do wiadomo czego, że człowiek sam jest w szoku.

Ale się z tym pogodziłem, przynajmniej nowe doświadczenie, poza tym kiedy mam te dzieci robić na starość? To nie będą
  • Odpowiedz
@wodzu_91: Więc gratuluj bo i tak planowaliśmy wspólne życie, trochę się nasze plany przyspieszyły ale co tam.

Ja i ona jesteśmy już po szkole, na studia to tylko zaocznie, ale ja w tym roku się nie zdecydowałem, a ona chyba sobie odpuści ten rok :)
  • Odpowiedz