Wpis z mikrobloga

  • 4
Mirki jestem załamany, złamałem ręke w łokciu, gips na 4 tyg, z 2 msc przerwy od siłowni;/ Bede trzymal diete dalej, ostatki redukcji, co robić, żeby tak długa przerwa była dla mnie jak najbardziej łaskawa? #mikrokoksy #silownia
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@filoff: z siłownią to dłuższa przerwa się szykuje. Ja zlamalem reke kilka lat temu, a do dziś czuję że jest słabsza. Pare razy wyskoczyła mi kość ze stawu lokciowego, ogólnie nieciekawie
  • Odpowiedz
@filoff: Mi się wydaje że najlepiej byś to zniósł przy diecie bez deficytu/nadwyżki a potem trochę masy i pamięć mięśniowa też by trochę zrobiła.
  • Odpowiedz
@filoff: Jedyne, co możesz zrobić, to trzymać michę. Jeśli nie masz w diecie wystarczająco kwasów tłuszczowych omega i witaminy D, nie zapomnij o suplementacji. Spadki będą, ale przynajmniej się nie zalejesz a później zdziwisz się, jak szybko dojdziesz do tego, co wcześniej wypracowałeś.
  • Odpowiedz
@filoff: W gipsie pewnie będzie ciężko, ale jak go ściągniesz to być może wystarczy Ci stabilizator (orteza). Wtedy możesz jechać z bieganiem i z ćwiczeniami typu FBW, które nie angażują rąk - przysiady, brzuch, nożyce, wyskoki oraz ćwiczenia na maszynach - chociażby suwnica, czy maszyna do prostowania się ze zgięcia do przodu (nie wiem jak się nazywa, ale wygląda tak, że blokujesz nogi pod kątem, zginasz się i potem prostujesz
  • Odpowiedz