Wpis z mikrobloga

@kacperinjo: mój pokój jest dość spory, ogółem bardzo boję się pająków więc kilka razy dziennie patrzę w rogi, czy nic tam nie ma więc to nie mogło być tam dłużej niż 1 dzień.

@goblin21: pajonk. mama próbowała wkręcić, że pleśń bo wie jak się boję pająków ale kazałam jej pokazać i to był taki wielgaśny pająk. po prostu wzięła szmatkę i starła ;_; moja mama jest bohaterem.
@kote: to jest mamusia pajonk w kokonie. Walnęła sobie taki, by chronić jajeczka, a sama umrzeć. To co widzisz to skorupa. Ja jako miłośnik pajunków bym się cieszył.

Jeśli pojawiło się niedawno to wciągnij odkurzaczem. Jak jest od dawna to po domu grasuje Ci parę setek małych #!$%@?, które myślą tylko o zabijaniu. Zabijaniu pasożytów, roztoczy i insektów.
@Druidowski: zaraz. jeśli nie było jajek, to znaczy że te #!$%@? już mi biegają po mieszkaniu? ale jeśli to było tam nie dłużej niż 1 dzień to mogła nie zdążyć ich złożyć... prawda? proszę, powiedz że to prawda, strasznie boję się pająków. no i jakby biegało kilkaset pajączków po mieszkaniu to chybabym jakiegoś już zdążyła zauważyć...