Wpis z mikrobloga

Wracamy do gry?

"Hello

A part of Foundation coins were sold to pay for website coding to fullhdpixel - well known website coder (He confirmed in this topic that he got full payment from us).

Please stop making baseless accusations before asking & checking it.

Soopy can post on other coins topics as well becouse he was involved in few projects before starting NAV and can't just leave them now. It doesn't change the fact that NAV is his main project at the moment. "

#navajo

#kryptowaluty
  • 5
@InspektorGaadzet: śledzę wątek od jakiegoś czasu, ale poza chorobą "deva" niewiele się dzieje ostatnio. Sam trzymam, bo kupiłem w miarę wysoko i mam nadzieję, że przynajmniej na 0 wyjdę. Ale faktem jest, że ludzie strasznie niecierpliwi są i szybko panikują. Z "double flowers" ładnie sobie soopy poradził, mam nadzieję że nie porzuci coina i jeszcze coś z niego będzie. Ale jak na razie nie mam się z czego cieszyć, bo pozytywnych
@InspektorGaadzet: Napisałem pm do devu wcześniej i to odpowiedź ale ciiii :P

Hello,

Just becouse we are not making any official announcements yet doesn't mean that we are not working on NAV & all planned projects. We won't post in the thread everyday only becouse few impatient kids are starting their fudding. Some more patience will be rewarded.

Thank You for support Wink

Kind regards

- Navajo Coin Development Team
@thomasss: Jak czytałem ten wątek ostatnio to aż człowieka wkur****** brało. Rozumiem, że rynek crypto jest bardzo dynamiczny, ale jeśli ktoś pisze że jest chory na grypę i ma wysoką gorączkę, to nie wyzdrowieje w ciągu 2 dni tylko dlatego, że zniecierpliwione dzieci, których nie stać jeszcze na iphona nie mogą się doczekać wzrostu ceny. Widać dev z fundacją przyjęli taką taktykę, chcą odsiać prawdziwe community od FUD'ującego szajsu, który jeśli