Wpis z mikrobloga

Od kilku dni mój blok jest ocieplany. Pracuje tam około 40-50 letni Janusz który próbuje mnie poderwać tekstami typu "O, jaka pani elegancka!" i tak dalej. Wczoraj jak wyszłam z psem to przeszedł sam siebie.

- A pani to ma siostrę?

- Nie, proszę pana, nie mam.

- O, bo jakby miała to pewnie byłaby taka piękna jak pani. Wtedy by miała pani wujka Stasia!

##!$%@? #januszepodrywu #truestory
  • 102
To, że tak piszę nie znaczy, że tak myślę. Mogę pisać co sobie tylko zechcę.

To po #!$%@? piszesz coś czego nie myślisz o_O

Pisałam już wyżej, że to były tylko śmieszki, stary, wyluzuj. Świat jest okropny, ludzie to #!$%@?. Nie oszukujmy się.

To w takim razie później nie rycz, że ktoś nazwał Cie grubą.

To ciekawe, że wiesz na jakim poziomie jest moja inteligencja i wiedza, księżniczko.

To ciekawe, że wiesz
@parodiaczlowieka: ok przepraszam, faktycznie powiedziałaś coś głupiego i coś co mnie #!$%@?ło z rana ledwo co się obudziłem ale nie zasłużyłaś na takie #!$%@? twojej osoby i mnie się teraz też #!$%@? zrobiło że tak przereagowałem jak ostatni buc, przepraszam.
@parodiaczlowieka: wybacz, ale generalizowanie, ze wszyscy budowlańcy to buraki i prymitywy nie przystoi , w moim 40 letnim życiu, pracowałem w wielu miwjscaxh, także na budowach jako młody chłopak i spotkałem tam wielu inteligentnych ogarniętych ludzi, z którymi utrzymuję kontakt do dziś
15 latka, która w życiu zapewne nie osiagnela nic poza medalami w farmville, ocenia ciężko pracujących ludzi na podstawie miejsca, w ktorym pracuja. Ale i tak najprawdopodobniej te nedzna historyjkę zmyslilas żeby powiedzieć nam, ze jestes ładna (a możliwe, że Ci sie tylko tak wydaje). Planujesz iść na medycynę? Oj żeby życie jeszcze boleśnie Twoich poglądów i planów nie zweryfikowało, bo żeby coś osiagnac to trzeba mieć trochę pokory, ale tego to