Wpis z mikrobloga

Od kilku dni mój blok jest ocieplany. Pracuje tam około 40-50 letni Janusz który próbuje mnie poderwać tekstami typu "O, jaka pani elegancka!" i tak dalej. Wczoraj jak wyszłam z psem to przeszedł sam siebie.

- A pani to ma siostrę?

- Nie, proszę pana, nie mam.

- O, bo jakby miała to pewnie byłaby taka piękna jak pani. Wtedy by miała pani wujka Stasia!

##!$%@? #januszepodrywu #truestory
  • 102
  • Odpowiedz
@parodiaczlowieka: Janusz z ziomkami z budowy pewnie kręci sobie z ciebie bekę, a ty wielce oburzona. Druga opcja - zrobiło mu się Ciebie żal i zagaduje do ciebie żeby ci się zrobiło miło, że ktoś się tobą interesuje.
  • Odpowiedz
@parodiaczlowieka: Ja zawsze na takie teksty odpowiadam czymś w stylu : Oj, jakby Pan nie miał obrączki na palcu to chyba bym Pana na kawę zaprosiła:P A co? Niech miłemu Januszowi też się miło zrobi^^

A propos, przypomniało mi się jak przyszedł kominiarz sprawdzać czy nam wentylacja dobrze działa. Otworzyłam mu w samym szlafroczku i tak stoję i czekam, aż wejdzie.

-Przepraszam Pana, a ile to zajmie, bo śpieszę się na
  • Odpowiedz
@parodiaczlowieka: nie rozumiem z czego tu kręcić bekę, jak masz 16 lat to poświeć wakacje na studiowanie podręczników gimbazy, co bys sama nie musiała potem zasuwać i palet nie ciągać, słabo Ci idzie śmieszkowanie, facet pewnie tak zagaduje do każdej napotkanej laski z nudów i dla beki, nie ma się czym jarać, wierz mi
  • Odpowiedz
@parodiaczlowieka: "o jaka ja j jestem wielka pannica", #!$%@? mać: "50 letni Janusz mnie podrywa, przyszłość ze mną planuje, budowlaniec jeden, hehe, robol, truteń, wyrobnik #!$%@?, hehe przegryw". Ja #!$%@?ę! Zagadać chciał, pożartować to Ty zamiast zripostować coś na wesoło (jak np @jofridd) to #!$%@? nie bo większość budowlańców to debile, nie będzie się dama zniżać do jego poziomu i z nim rozmawiać tylko pokręci z niego bekę na mikro.
  • Odpowiedz
@parodiaczlowieka: Na budowie i tak pewnie więcej zarabia niż Ty będziesz kiedykolwiek. Sam często zagaduję w ten sposób do kobiet np. w sklepach. Nie znaczy, że je podrywam (mam dziewczynę). Czasami trzeba się pośmiać i patrzyć pozytywnie na ludzi. Ale takie siksy jak Ty muszą mieć ból dupy. Jeszcze żebyś jakaś śliczna chociaż była, ale nie jesteś.
  • Odpowiedz
@parodiaczlowieka: Ale oni tak często zagadują, traktuj to jako komplement, a nie podryw.

A co do samych budowlańców - zdarzają się różni ludzie, jak w każdej grupie społecznej. Kiedy rodzice budowali dom przewinęło się kilka ekip. Niestety niektórym pracownikom trzeba było podziękować - nie przykładali się do roboty, pili w pracy, mieli w dupie swoje bezpieczeństwo. Ale część była naprawdę w porządku, traktowali swoją pracę serio, byli fachowcami w swojej dziedzinie.
  • Odpowiedz
@parodiaczlowieka: dziewczyno, to naprawdę lajcik. Wyobraź sobie, że pracuję w branży samochodowej i jakie teksty czasem mogą lecieć to głowa mała. Ale nie od strony mechaników, tylko kierownika albo od doradców. A jak złapią cię w kuchni na jedzeniu banana czy marchewki to szkoda gadać.
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?ę co za gównoburza się zrobiła. Wy jako typowe cebulaki musicie się oburzać jak #!$%@?, a nie wiecie jak ja na niego reaguję. Uśmiecham się, bo mnie to peszy i rozmawiam z nim, codziennie mu mówię dzień dobry i to mu poprawia humor. Jak napisałam, że typowy robotnik na budowie nie ma za dużo mózgu z tego co sobie obserwuję tak teraz się gówno rozpętało. Wrzucacie na mnie, a pomyślcie sobie
  • Odpowiedz