Wpis z mikrobloga

Od kilku dni mój blok jest ocieplany. Pracuje tam około 40-50 letni Janusz który próbuje mnie poderwać tekstami typu "O, jaka pani elegancka!" i tak dalej. Wczoraj jak wyszłam z psem to przeszedł sam siebie.

- A pani to ma siostrę?

- Nie, proszę pana, nie mam.

- O, bo jakby miała to pewnie byłaby taka piękna jak pani. Wtedy by miała pani wujka Stasia!

##!$%@? #januszepodrywu #truestory
  • 102
@NanananaAmericana: Bierzesz wszystko zbyt poważnie, hej! Napisałam, że wcale budowlaniec nie musi być głupi. Jednak nie ukrywajmy, większość jest. Znam sporo osób, bo obracam się w starszym towarzystwie i na budowlance też geniuszy ciężko znaleźć. Przyglądam się rocznikom wchodzącym do szkół i widzę. Z resztą mieszkam na parterze więc słyszę ich rozmowy - uwierz, że nie spływa z nich intelekt.
@parodiaczlowieka: Co Ci przeszkadza takie zachowanie? Jakbyś miała 8h w słońcu #!$%@?ć szpachlą w budynek to nie chciałabyś sobie umilić jakoś tego czasu? Popatrz, że taki stary gruby Janusz i tak już jest o wiele większy #wygryw niż 3/4 mirko, którzy by się zesrali na rzadko zanim powiedzą "Ale pani elegancka!". Przecież on nie podrywa Cię żeby się oświadczyć, tylko kręci bekę.