Wpis z mikrobloga

Od kilku dni mój blok jest ocieplany. Pracuje tam około 40-50 letni Janusz który próbuje mnie poderwać tekstami typu "O, jaka pani elegancka!" i tak dalej. Wczoraj jak wyszłam z psem to przeszedł sam siebie.

- A pani to ma siostrę?

- Nie, proszę pana, nie mam.

- O, bo jakby miała to pewnie byłaby taka piękna jak pani. Wtedy by miała pani wujka Stasia!

##!$%@? #januszepodrywu #truestory
  • 102
Wy jako typowe cebulaki


@parodiaczlowieka: nie mogłaś wymyślić czegoś mniej banalnego?

Czułbym się obrażony że łądna dziewczyna nie poświęciła więcej czasu na napisanie odpowiedzi do mnie ale skoro to ty a nie łądna dziewczyma wiec się nie obrażam
@pneumokok: To, że tak piszę nie znaczy, że tak myślę. Mogę pisać co sobie tylko zechcę.

@smieszko_pierwszy: Nawet jeśli jestem gruba to co z tego?

@yasmine: Zaraz przeczytam wszystko, myślałam, że napisałam "nie czytałam nawet tego" po odniesieniu do gównoburzy, ale widocznie gdzieś mi umknęło. Przepraszam w takim razie.

@testcba0001: Jak nie jestem ładna to już nie mam nic do powiedzenia?

@tygry: Człowiek to człowiek.
@testcba0001: Gadasz teraz głupoty. Będziesz słuchał kogoś kto jest ładny, a pieprzy od rzeczy? Żadna kobieta nie jest brzydka. Mam świadomość tego, że nie jestem wcale super piękna i atrakcyjna, ale wiele razy słyszałam, że jestem ładna czy urocza i w to wierzę, bo z 3/10 może jestem.
będziesz słuchał kogoś kto jest ładny, a pieprzy od rzeczy?


Nie, będę się jej patrzał na cycki.

Żadna kobieta nie jest brzydka.


[soczyste xD]

@parodiaczlowieka: tak żartuję, spoko, to tylko mikro i nieznani ludzi piszą do nieznanych ludzi nie znając prawie wcale sytuacji. Nawet nie wiem jak wyglądasz. Jakbyś bała naprawdę brzydka bo by za tobą się nie oglądał ten robol.

No ale nie ma czego wymagać od gościa pracującego na
Pobierz testcba0001 - > będziesz słuchał kogoś kto jest ładny, a pieprzy od rzeczy?

Nie, będ...
źródło: comment_x54ltDz2pGAkpqiiqm38pfWlt8hy16uX.jpg
@parodiaczlowieka: Na budowie wiele wspaniałych ludzi siedzi. Trochę za bardzo go zaszufladkowałaś.

Nie mam zamiaru atakować Cię jak inni, powiem tylko, że rozstrzał ludzi tam jest spory, wielu tam pracuje bo lubi, ja też to lubiłem chociaż jestem teraz w inną stronę ukierunkowany, wiem że gdybym stracił pracę to zamiast do McDonalda wolałbym iść na budowę.
@AdiBdg: Możliwe.

@johnypl: Stasio, ale Janusz podrywu.

@Jofridd: Słodkie.

@Dziobaczka: To ciekawe, że wiesz na jakim poziomie jest moja inteligencja i wiedza, księżniczko.

@deyna: Bo ma. :) Ja celuję troszkę wyżej niż w zawodówkę, bo w medycynę.

@korpiel: Nie jestem niestety taka odważna i wygadana, wręcz fobię społeczną mam.

@slip20: UWAGA, MAMY JASNOWIDZA.

@yasmine: Przyznaj jednak, że takich to ze świecą szukać można. Jeszcze
@bogdan59plus: Nie miał w ogóle. (,)

@smieszko_pierwszy: Byś się zdziwił w jakich okolicach jest mój mentalny wiek. :) Nawet nie wiesz ile osób stąd mnie przepraszało za taką ocenę jak mnie poznało lepiej.

@testcba0001: Jak wygooglujesz mój nick to w kilka sekund się dowiesz jak wyglądam.

@loczyn: Przecież wiem, sama gnoję ludzi za szufladkowanie, tak tylko mówię. Bo ten Janusz w rozmowie też jakiś