Wpis z mikrobloga

@Hadzi: Kolarov, Alaba, Cole, Alba, Filipe Luis. - znalazłem 5 lepszych od Marcelo. O Coentrao przez litość nie wspomnę. Ramos, Varane i Pepe. No środek obrony pierwsza klasa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Varane okej, ale Ramos i Pepe? Szału nie ma. najlepsze za sobą.

Carvajal? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Lahm, Alves, Zabaleta, Piszczek (gdy był przed kontuzją), Ivanović. Też są lepsi.

Nie,
  • Odpowiedz
@Gert: hahahaha ani jeden z nich nie jest lepsz od Marcelo. Jak zobaczyłem Cole, Kolarov, to śmiechłem XD błagam cię, nawet mnie nie rozśmieszaj, Coentrao ich zjada w każdym elemencie gry, a co dopiero Marcelo. I ty mi mówisz o litości w kontekście Ramosa, Varane i Pepe :D Prychłem srogo, dobrze że Wawrzyniaka nie wpisałeś.

Środek obrony...ja nie wiem ty chyba żyjesz w jakimś matrixie XD Ramos obok Silvy i
  • Odpowiedz
@Hadzi:

Baines, Alaba, Rodríguez, Alberto Moreno, Filipe Luis - piątka lepszych od twojego duetu.

Środek obrony...ja nie wiem ty chyba żyjesz w jakimś matrixie XD Ramos obok Silvy i Pique to najlepsi ŚO na świecie, zależnie od formy "dnia". Pique ostatnio grał słabo, ale nie ma 33 lat, żeby go skreślać, choć obecnie można to zredukować do pary Ramos-T.Silva. Varane będzie najlepszy w ciągru roku może dwóch, a Pepe był najlepszy 2-3 lata
  • Odpowiedz
@Hadzi skisłem z tego co piszesz, aż musiałem napisać xD Jakbyś pisał tak o ataku to może i prawda, chociaż w zeszłym sezonie np. lfc miał lepszy albo porównywalny atak. Obrona to jakieś żarty z twojej strony, nawet barca straciła mniej bramek niż Real Madryt a patrząc na statystyki to takie drużyny jak Atl. Madrid,Chelsea, PSG, Bayern, mają dużo ale to dużo, lepszą obronę i zawodników i tylko taki śmieszny fanatyk
  • Odpowiedz
@Minieri: @Oskarek89: To na papierze wygląda mocno, ale przypomnijcie sobie skład z sezonu 2002/03 i jakie tuzy tam grały. Myślę, że warto póki co przygasić ten hurraoptymizm. Oczywiście z ciekawością będę patrzył jak Real gra, ale nie zapominajmy o tym, że oprócz potencjału liczy się zgranie i porozumienie na boisku.
  • Odpowiedz
ale Ramos i Pepe? Szału nie ma


@Gert: Ramos prawdopodobnie najlepszy sezon właśnie miał, Pepe to samo, a Ty piszesz, że szału nie ma. Nie wiem czy Ty trollujesz czy obejrzałeś może tylko 2 mecze Realu w tym sezonie.
  • Odpowiedz
Lewa: Alaba, Baines, Alba, Lahm, Zabaleta

Środek: Kompany, Cahill, T.Silva, Godin, Boateng, Hummels, Chielinni

Varane? No #!$%@?, błagam o obiektywną opinie. Contreao, Marcelo? Jeden ciągle kontuzjowany ( MŚ), ten drugi walczył 3/4 sezonu z otyłością na MŚ tylko tracił swoją stronę obrony.

Taktyka Realu Madryt - kupmy wszystkich, przeciwnicy nie bedą mieli kim grać.
  • Odpowiedz