Wpis z mikrobloga

@Minieri: Ja myślę, że warto zobacyć jak ten team będzie grał.

Bo Bale - Ronaldo - Di Maria - Benzema - Modrić - Xabi też momentami mogło wyglądać zajebiście, no a... nie zawsze grało.
  • Odpowiedz
@Gert: Akurat obrona w Realu zawsze odstawała od ofensywy.

@Wojt_ASR: Drużyna jednak konkretnie wzmocniona za niemałe pieniądze, więc należy oczekiwać że przyniesie to wyniki na boisku, nie ma innej opcji.
  • Odpowiedz
@Minieri: No tak, ale według mnie Real znacznie bardziej potrzebował zmian w obronie niż ataku...Rodriguez zamiast Di Marii to zmiana na plus, ale raczej niewielki, a Varane + Ramos to mieszanka wybuchowa. Marcelo i Carvajal też szału nie robią...
  • Odpowiedz
@Theos: Serio myślisz że Di Maria zostanie? Że któryś z z czwórki Di Maria, Alonso, Modrić, Kroos będzie się godził na regularną ławę?
  • Odpowiedz
@Gert: Co ty majaczysz :D Marcelo/Coentrao to w zasadzie obaj top 5 lewej obrony na świecie a grają w jednym klubie, tą pozycje Real ma obsadzoną najmocniej na świecie, środek obrony - Ramos, Varane, Pepe i solidny gdy trzeba było grać Nacho to też prawdopodobnie najmocniejszy układ śo obok tego z PSG. Wiec lewa i środek to na papierze ale nie tylko najmocniejsza kadra świata, a na prawej Carvajal -
  • Odpowiedz