Wpis z mikrobloga

@Hadzi: Brzmisz trochę jak człowiek, który poza ligą hiszpańską i meczami drużyn typu Real czy Barcelona obejrzał w życiu może ze dwa mecze.

Jak można uważać Coentrao i Marcelo za najlepszych obrońców na świecie? Pierwszy to człowiek-wpadka, w Benfice był naprawdę niesamowity, w Realu jego potencjał zmalał o połowę. Gubi się, jest wolny w odbiorze, w ofensywie jest dużo słabszy niż kiedyś i dalej gra w tym klubie chyba tylko dlatego, że im szkoda wydanych na niego milionów.

Marcelo nawet nie skomentuję, na ostatnich mistrzostwach pokazał idealnie jaki z niego "top-class"
  • Odpowiedz
No i co z tego, że wygrali z BM wysoko, skoro z Elche mieli ogromne problemy, a z Sewilla przegrali. Czyli Sewilla>Bayern


@OstryKrulAlbanii: Nie wiem, z której dupy te argumenty wyciągnąłeś i co to ma w ogóle wspólnego z prowadzoną tu dyskusją, ale nie. Real - Bayern 5:0 oznacza po prostu, że w ubiegłym sezonie Real > Bayern; choćbyś na rzęsach stawał, zrobisz z siebie jeszcze większego debila, jeśli twierdzisz
  • Odpowiedz
@Clermont: Wkurza innych ta pewność, jakbyście co rok, ewentualnie co dwa lata lm i lige wygrali. "Poprosiłbym o przypomnienie wyniju dwumeczu w półfinale, ale będę się znęcał." Przypomnij mi jak to jest przegrac z Sewilla, Barcelona i u siebie i na wyjezdzie, wygrac w Elche w 95 minucie, po czasie i aktorstwie Pepe? Przypomnij mi ostatnie wyniki w lidze Realu oraz ostatnie edycje Ligi Mistrzów i wyniki Realu? A no
  • Odpowiedz
@Groteskowy: Z tego, co widzę, to wątek o obronie zaczął się od stwierdzenia przez kogoś, że Real bardziej potrzebuje wzmocnień z tyłu niż z przodu, a nie że ma najlepszych na każdej pozycji. No i prawdą jest, że na każdej pozycji znajdzie się na świecie przynajmniej 1-2 lepszych, ale równie żenująco wypadasz ty, kiedy popadasz w drugą skrajność, na siłę wmawiając, że jest kilkunastu lepszych od Ramosa, Coentrao od kilku
  • Odpowiedz
Chyba sobie ten wpis zapiszę i pod koniec roku sprawdzę, jak się ma ranking Piłki Nożnej do stwierdzenia, że zawodników Realu w topie widzą tylko ich kibice.
  • Odpowiedz
  • 0
@Clermont: z potęg to chłopcze tylko Bayern ma 285 mln € na +, reszta grubo pod kreską, że też jeszcze UEFA pozwala na taką praktyki, wydawanie setek mln w okienku mając mega długi, coś ala ZUS, na niego #!$%@? ale przy Realu sobie walisz, hipokryzja sięga zenitu.
  • Odpowiedz
@Clermont: Dokładnie, Bayern ma opłacony w pełni stadion (ich własność) i rezerwe równą podstawie. A Real? 500mln € zaciągnięte od Narodowego Banku w Hiszpanii + w planach, nowy stadion. Przypomnę tylko ile WSCHOD ACYCH gwiazd było kupionych: Zidane, Figo, Ronaldo, Van Nisterlooy, Robben, C.Ronaldo, Kaka, Beckham, Ozil, Di Maria, Benzema teraz Kross i James. Ile na te wszystkie nazwiska trofeów? Ile zmarnowanych talentów typu Kaka, Owen, Ronaldo? Nie wiesz z
  • Odpowiedz
500mln € zaciągnięte od Narodowego Banku w Hiszpanii


@OstryKrulAlbanii: Ja bym powiedział, że nawet miliard. Albo ze dwa, co się będziemy ograniczać. Już się przyzwyczaiłem, że pryszczaci nastolatkowie z Polski wiedzą o finansach Realu więcej niż sami działacze z Madrytu. W 2006 Perez zrezygnował sam, bo nie było wyników. Finansowo Real za jego kadencji zawsze miał się świetnie, bo Floro może nie mieć przez rok czy dwa sukcesów, ale na zarabianiu i na budowaniu marki klubu zna się jak nikt inny. Dzięki Perezowi od kilku lat w każdym rankingu najbardziej wartościowych klubów, o największych przychodach, o najcenniejszej marce Real wygrywa niezależnie od wyników sportowych.

Ile zmarnowanych talentów typu Kaka, Owen,
  • Odpowiedz