Wpis z mikrobloga

#aliexpress #rayban

Aukcja: http://www.aliexpress.com/snapshot/6143442908.html

Model: no10

Okulary przyszły w lekko zamoczonym opakowaniu. I to chyba jedyna wada. Zapakowane identycznie jak oryginały. Janusz mógłby je spokojnie opchnąć na allegro za 2-3 stówki. Jakość wykonania bardzo dobra (przynajmniej na taką wygląda).

Zastrzeżenia mam małe co do pokrowca. W moich starych ray banach jest w pokrowcu przegródka, tu nie ma. Ale nie jestem pewien, czy po prostu tak ich teraz nie produkują.

Polaryzacja działa, sprawdziłem na monitorze.

Niestety nie mogę sprawdzić filtru UV, ponieważ nie mam żarówki uv.
Xanadu - #aliexpress #rayban



Aukcja: http://www.aliexpress.com/snapshot/6143442908...

źródło: comment_eUnblqsxv95IonKpLL8BYufE1k4nEAsa.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@Xanadu: którą wersję brać, bo nie do końca ogariam, czym się różnią:

G15 Glass

G15 Glass Polarized

Crystal Color Class

Polarized Color

Tempered Glass

Gradient Color
  • Odpowiedz
@Xanadu: ok ale przeciez to jest kupno przedmiotu przestepstwa, czy celnik widzac okulary za 600zl w cenie 30zl nie ma obowiazku zarekwirowac a kupujacego zglosic na policje jako no co tu duzo mowic zlodzieja zwyklego?
  • Odpowiedz
@AveNergal: a przepraszam masz racje kupno od zlodzieja ktory podrabia produkty w chinach to nie kradziez to chyba paserstwo

kiedys sprytne firmy na apllegro z tym walczyly i tacy sprowadzacze mieli problemy, nie wiem czy teraz to obowiazuje
  • Odpowiedz
Jaki jest sens kupować podróbkę czegokolwiek?:D

Co do Twojego zakupu to podróbki nie mają żadnego filtra uv.

Jest strona gdzie dokładnie opisano, czym się różni oryginał od fejka.
  • Odpowiedz
@tranc: tylko Polarized. Ja wziąłem polarized color.

@bazingaxl: Na aukcji nie jest napisane, że to podróbki. Kupiłem zwykłe okulary. Policja powinna w takim przypadku urządzić wjazd na chatę Panu Ping Pong za sprzedawanie nielegalnych okularów nieświadomym klientom xD

@fryt33k: 16 dni.
  • Odpowiedz
@eR_G: polaryzację mają, tak jak napisali na aukcji. Więc wydaję mi się, że filtr UV także powinny mieć. W tygodniu pożyczę od znajomego tester banknotów i sprawdzę, by się przekonać.
  • Odpowiedz
Jeśli jest fabryka w chinach która produkuje oryginały to pracownik który ma takie okulary za grosze sprzedając je na Ali to są to podroby?

Okulary wychodzą z tej samej fabryki. Z tym ze albo kupisz je drozej albo taniej.
  • Odpowiedz