Wpis z mikrobloga

Was tu wszystkich #!$%@?ło. Nie dziwne, że większość tu stulejarzów i kuców, których nikt nie lubi. Wszystko jest dla Was cebulackie i godne pogardy. Wpis o tym, że chłopak z dziewczyną #!$%@? kopiec kreta w north fishu i polecieli po darmową dolewkę do kfc, to już w ogóle szczyt zidiocenia tego portalu. Stulejarz, który to napisał, pewnie jest na utrzymaniu mamusi, a już na pewno nigdy nie był młody i zakochany. #!$%@? w krzyż plusującym takie gówno. Sami się prosicie o przegryw. I na koniec dodam, że stać mnie na jedzenie i inne przyjemności, tak więc nie ma to nic do rzeczy. #wykopjestgupi ##!$%@? #oswiadczenie #buldupy
  • 29
@Ranven: bo nie każdy ma hajs od taty/mamy? Mój kolega z grupy jest skłócony ze starymi i sam się utrzymuje pomimo tego, że nie może ogarnąć pracy i np. sprząta na mieszkaniu a współlokatorzy zostawiają mu resztki swojego żarcia. Ale cebula nie? przecież on chce mieć za darmo żarcie?

Po prostu większa część mireczków żyje na garnuszku i nie za bardzo wie, jakie może być życie.
@ZAPACH_STARCA: Ogólnie to jest portal w 90 % złożony z idiotów. Co pół godziny wpisy super hakierów z dostępem do flightradar, co siedza i pokazują że samoloty omijają Donieck, patrzcie #!$%@?, namierzam samoloty, mam dostęp do technologii, logiczne że omijają i każdy o tym wie.

Albo wpisy o piratach drogowych i 30 plusowanych postów z MI RK0XD powtarzam rejestracja MIRK0XD żeby google zindeksowało, jestem hakerem bo teraz google zna jego rejestracje
@zapach_slonca: tak wiem , o którym wpisie mowa . Jednak autor stereotypowo określił tutaj tego oosbnika jako z góry gorszego bo pewnie mieszka z rodziną na utrzymaniu .Ten punkt mnie zainteresował.To że chłopaczyna sobie bierze dolewke na spóle z laską mało mnie interesuje , nie wiem czemu temat mieszkania z rodziną jest taki nagabywany. Może autor taki dorosły i niezależny , że wytyka to jako przegryw innym ?
@mlg20: Moim zdaniem nie skrytykował go, dlatego że myśli stereotypowo o ludziach mieszkajacych z rodzicami. Sama jestem studentką i nakładałam sobie w north fishu tyle ile mogę, a można naładować pełny talerz i nikogo nie powinno to obchodzić. Osobie która się z tego naśmiewa prawdopodobnie wydawanie pieniędzy przychodzi lekką ręką, dlatego prawdopodobnie @ZAPACH_STARCA stwierdził, że żyje ona na koszt rodziców, jednak nigdzie nie widzę w jego wypowiedzi nazywania ludzi takich przegrywami.
@Tibiasz: błędne myślenie . Nie można czegoś doświadzcać jednocześnie mieszkając z rodziną ? Tutaj mam wszystko (łącznie z całym dobrobytkiem i rzeczami , które określają mnie- kim jestem) . Ciężko byłoby zerwać tą sentymentalną więź .Nie mówie teraz o ustatkowaniu się bo jestem jeszcze za młody na takie problemy , ale np wylotce do akademika. Po co mam leżeć na łozku dziecięcym jeśli tutaj w domu mam łoże z zajebistym materacem
@ZAPACH_STARCA:

Wszystko jest dla Was cebulackie i godne pogardy


Nie wszystko, ale awantury w Macu o darmową kawę (bo Janusz chce 3 zamiast 1) albo przegryzanie sobie tętnic w kolejce do Lidla, bo jakieś gumowe klapki są w przecenie to jest cebulactwo. Nie wszystko da się wytłumaczyć biedą.
To co, pojde sobie na festiwal hehe pizzy do pizzy hut (dla niewtajemniczonych - mozna #!$%@? pizzy ile sie chce) i wezme sobie 2 kawalki bo cebula xD
@mlg20:

Myślisz, że teraz byś latał samolotem gdyby bracia Wright cenili sobie sentyment stąpania po ziemi?

Myślisz, że ludzie wylądowali by eksplorowali kosmos, lądowali na księżycu gdyby kierowali się sentymentem i bezpieczeństwem rodzinnego domu?

Myślisz, że @lechwalesa zostałby prezydentem gdyby preferował spanie na wygodnym materacu zamiast w styropianie?

Właśnie po to masz korzystać z życia i znosić jego niedogodności aby w wieku 80 lat na łożu śmierci nie wspominać jedynie o