Wpis z mikrobloga

Podobno kilka dni temu na spotkaniu środowisk lewicowych jeden z aktywistów spoliczkował publiczne nacjonalistę. Czy szanowne Prawactwo, które podnosiło krzyk o honorze i nowej super jakości polityki Korwina po akcji z Bonim wykazało się konsekwencją poglądów i na równi pochwaliło akt fizycznego (bo intelektualny sposób nie docierał) uspokojenia młodego chama (zakłócającemu przebieg spotkania) jakim był delikatny policzek wymierzony w przedstawiciela RN?

#pytanie #neuropa #4konserwy #prawackalogika #pytanieretoryczne
  • 43
@aaandrzeeey: Oboje mamy rację w zależności od zbioru jaki sobie wybierzemy. Oboje użyliśmy sformułowania "nie widziałem" co wskazuje na subiektywne odczucia.

A obiektywnie, to nawet Grodzka powiedziała, że jest przeciwko przemocy i takiej akcji na swoim spotkaniu. Jest lewicowcem. Prawdopodobnie tak samo potępiła spoliczkowanie Boniego przez Korwina. Polecam okulary, obiektywizym i nie kręcenie gównoburz za pomocą trollowych wpisów, gdzie obnażenie ich hipokryzji to bułka z masłem, wystarczy tylko podmienić wszystkie słowa
@cytoblast: ciągle kisnę z wiecznego pisania Alexa o złej neuropie (dziś nazwał mnie jej członkiem, jak widać każdy kto się nie zgadza z Newskim jest neuropą) która:

1. trolluje

2. dyskutuje za pomocą jakichś heheszków

3. brak merytorycznych argumentów nadrabia argumentami ad personam.

Ad 1. wpis, z którego ta pasta została utworzona

Ad 2.

Wybacz, ale nie interesuje mnie twój anus ani co stosujesz w przypadku jego bóli.


Ad 3.

typowego