Wpis z mikrobloga

Podobno kilka dni temu na spotkaniu środowisk lewicowych jeden z aktywistów spoliczkował publiczne nacjonalistę. Czy szanowne Prawactwo, które podnosiło krzyk o honorze i nowej super jakości polityki Korwina po akcji z Bonim wykazało się konsekwencją poglądów i na równi pochwaliło akt fizycznego (bo intelektualny sposób nie docierał) uspokojenia młodego chama (zakłócającemu przebieg spotkania) jakim był delikatny policzek wymierzony w przedstawiciela RN?

#pytanie #neuropa #4konserwy #prawackalogika #pytanieretoryczne
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@franekfm:

ewidentnie NIE ROZUMIESZ pewnych zasad


takich zasad Kalego, że jak wpis jest zgodny z moją linią, to wszystkich obchodzi, jest super i spoko, bardzo mądry, merytoryczny, obiektywny, ale jak wpis jest niezgodny, to nikogo nie obchodzi, jest trollowy, argumenty z d--y i w ogóle niedobrze?

Rzeczywiście zasady Kalego są mi obce i brzydzę się hipokryzją. Uważam to za zdrowe i Tobie też polecam.
  • Odpowiedz
@franekfm: a ja dodam, że oba przypadki są dla mnie niskie, prymitywne i jeżeli dyskusję sprowadzamy do policzkowania siebie, to nic dziwnego, że nie umiemy się wybić. I śmieszą mnie próby usprawiedliwiania tego XIXw. honorem czy innymi bzdetami dobrymi dla jaskiniowców.

P.S. a to spoko, jak nie chcesz uczestniczyć w dyskusji to proszę bardzo
  • Odpowiedz
fredo to troll z narcystycznym zaburzeniem osobowości i ćwierćinteligent. Najlepiej go ignorować. Cieszy go nawet to, że ktoś zwraca na niego w jakikolwiek sposób uwagę.


@fredo: W samo sedno.
  • Odpowiedz
@bruceivins: co jest takiego w pojedynkach, siłowym rozwiązywaniu konfliktów co ma coś wspólnego z honorem czy może nazwą naszego gatunku (homo sapiens) poza tym że uczestnicy sapiąc od używania mózgu wybierają użycie pięści bo mniej obciąża zwoje?
  • Odpowiedz