Wpis z mikrobloga

@DawidWarsaw:Cześć, mam straszny problem i prosibłbym Ciebie tylko o odpowiedź, jestem chory na schizofrenie paranoidalną, wiem a raczej jestem przekonany że mogę z tej choroby wyjść, ja wiem dokłanie że ta choroba to nie tylko omamy ii nee gówna które wciskają mi psychiatrzy, borykam się tą chorobą już od kilku lat, miałem już kilka nawrotów, te głosy uważam za myśli innych osob, tylko proszę mnie nie wyśmiać, mam swoją teorię na temat tej choroby i dokładnie wiem że leki psychotropowe np Olanzapine 5mg która każa mi brać za bardzo nie pomaga a tłumi chorobę i w momencie kiedy jest nawrót to ataki są mega większe, proszę mi powiedzieć co Pan uważa na ten temat, czy zna pan jakieś alternatywne metody leczenia, proszę o pomoc, dziekuje uprzejmnie z góry i pozdrawiam!
  • 1
Hej. Nie jestem "Pan", tylko jestem Dawid. Czy pozwolisz, że przejdę na "Ty"? OK, dzięki ;) .

A więc zadałeś mi pytania na które nie mogę Ci odpowiedzieć (wyjaśnię poniżej dlaczego), ale najpierw powiem Ci to, co wiem: W tym jednym zdaniu, które sformułowałeś, powtórzyłeś 6 razy różnie odmienione słowo "choroba" względem diagnozy "schizofrenia", a tymczasem ta diagnoza nie jest chorobą. Mam nadzieję, że nie wierzysz w to, że ta diagnoza równa