Wpis z mikrobloga

Mirko robi się szambem milion razy gorszym od komentarzy z głównej. Od około miesiąca jakość treści znów poleciała tragicznie w dół. Przykład? Coraz bardziej #!$%@? pasty. Wystarczy napisać "No idem sobje lasem a tu rużowy paseg muwi >ej, daj opciongnonć za złotuwkę bo mi poczebna aby bilet do lasu kupić<, no to dauem - opcionga i pyta >a zuotuwka?< a ja na to >jestem leśnikiem, pokaż bilet! Nie ma? No to mandata wystawję xDxDxDxD" i już zbiega się stado #!$%@? komediowych koneserów i prześcigają się w komentarzach pokroju "LOL geniusz komedii xDxDxDxD". Połowa gorących wygląda rano jak jakiś pieprzony kwejk, a to za sprawą największej elity wśród elit: NOCNEJ ZMIANY. Kiedyś oznaczała ona nawet jakiś poziom, a dzisiaj są tam same Seby cieszące się z tego, że matka myśli, że śpią, a oni mirkują. "O #!$%@?, życie na krawędzi, zaraz się Grażyna może obudzić i mnie nakryć, ale mirkuję! Ja #!$%@?ę, już pierwsza trzydzieści się zbliża! Noc, niebezpieczeństwo, przygoda! Ale jestem zbuntowany, siedzimy z innymi sebami i kminimy, #!$%@?ć siejących ferment!".

A, no i zapomniałem: mam do rozdania #czarnolisto! Wiecie co robić, mireczki! +++++++++++

  • 87
@Mhrok: no szkoda gadać po prostu. Dzisiejsze gorące są po prostu żenujące.

@Cripex: być może. :/

@bazyl666: aż tak bardzo chcesz wygrać losowanie na #czarnolisto? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@LostHighway: problem jest taki, że w #bestofresults też coraz częściej wpadają te wszystkie kwejkoszajsy. :/

@HORrorNY: nie widziałem takich ostatnio prawdę mówiąc.

@nofink: moja również. Przez ostatnie tygodnie chyba zwiększyłem jej objętość
zapomniakes o #rozdajo


@Zorak: wcale nie - jest na samym końcu.

i #pokazmorde


A do tego akurat nigdy nic nie miałem. Ktoś pokazał swoją twarz - OMATKOBOSKO, tragedia. Większy ubaw mam z tych wszystkich, którzy biegną aby jak najszybciej wkleić filmiki i obrazki z motywem "stulejarność", bo przecież to oczywiste, że jeśli ktoś powie dziewczynie komplement zamiast krzyknąć "do garów! xD" to jest stuleją.
@Pantograf: nie.

@BaRi: no właśnie słyszę to przy okazji każdych wakacji, ferii, długich weekendów itp. Problem jest taki, że poziom nie wraca do poziomu wyjściowego. Jest poprawa, ale tylko lekka. :/
@rss: wszedłem sobie na moją czarną listę i chyba coś jest w tym co mówisz, bo w ciągu ostatnich 2 miesięcy powiększyła się, tak na oko, czterokrotnie. A nie lubię jej używać bo boję się, że dobry content przepadnie.
@rss: czekałem aż jakiś #!$%@? bordo to napisze ! Już od paru tygodni widzę jak gorące na mirko to plejada ubóstwa mentalnego. Codziennie musi być przynajmniej parę rozdajo i mirki się rzucają a i tak ich w #!$%@? robią, wrzucanie jakiś komiksów czy zdjęć z kwejka podpisując tagiem kwejkaledobre mimo że mirki wrzucają obrazki z kwejką w częstotliwością Tommy Gunu, no i #!$%@? jak wspomniałeś te pasty. Już paru mirkom wysłałem
@rss: >Od około miesiąca

;DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Przecież od ponad roku mikroblog żyje jedynie humorem wyniesionym z chanów, od czasu do czasu jakimś zmyślonym coolstory i wpisami starego Janusza z wąsem, a od co najmniej pół roku jest tutaj śmietnik na poziomie kwejka czy demotów. Do tego dochodzi codziennie żebranie o gówno warte plusy, najazd atencyjnych #!$%@? i festiwal #!$%@? w wykonaniu stulejarzy pod tagiem #pokazmorde. Jedyna różnica to tagi i czarna
@rss: I będzie jeszcze gorzej. Wystarczy spojrzeć na średnią ilość plusów wpisów w gorących dzisiaj, a np. pół roku temu. Im szybciej rośnie liczba użytkowników, tym szybciej spada poziom. Aha, zapomniałem jeszcze o wisience na torcie czyli o moderacji - od kilku miesięcy praktycznie każdy "niewygodny", "niepoprawny politycznie" i "nietolerancyjny" komentarz jest usuwany, praktycznie bez względu na treść i kontekst.

Np. poprzedni wpis pisałem z przekonianiem, że zostanie usunięty. Bardzo możliwe,