Wpis z mikrobloga

Czy jest zainteresowanie AMA z Marcinem Kruszewskim? Będziecie mieli szanse dowiedzieć sie jak działa SM KNP od środka, a także samo KNP, kilka ciekawostek tez sie znajdzie :)

Przy okazji zapraszam do polubienia strony FB Marcina

https://www.facebook.com/marcin.a.kruszewski

#krul #korwin #knp #smknp #ama #polska #polityka
Pobierz
źródło: comment_yMhtWHNpXYQp4yzNyaeY1VJO3bvaITRK.jpg
  • 30
@SM-KNP:

Nawiązując do mojej wczorajszej rozmowy z prof. Hartmanem. Powiedział on że JKM wprowadza okropne standardy do polityki policzkując p. Boniego. Otóż ktoś inny wcześniej zapowiadał uderzenie prezesa KNP. Co jednak różni Korwina od Palikota? To że Janusz Korwin-Mikke obietnic dotrzymuje i jest człowiekiem honoru, nawet jeśli podejmuje kontrowersyjne działania. Kolejna kompromitacja TR.


Kolejny fundamentalista. Nie, nie jesteśmy zainteresowani, aby młodziutki korwinista promował się na Wykopie.

#januszepijaru
Kolejny fundamentalista. Nie, nie jesteśmy zainteresowani, aby młodziutki korwinista promował się na Wykopie.


@Luka_Wars: Ej, ale to była prawda( ͡° ͜ʖ ͡°) Palikociarnia mówiła o biciu po ryju, a Korwin to zrobił i olaboga. Jednak przy okazji inne partie swoich profili na wykop.pl nie mają, więc taka reklama raczej im chyba zaszkodzi. Chociaż z drugiej strony jest profil TVN-u, a oni mają jasne poglądy, a KNP nie
@Kaczypawlak:

Ej, ale to była prawda( ͡° ͜ʖ ͡°) Palikociarnia mówiła o biciu po ryju, a Korwin to zrobił i olaboga.


Nie wiem, z czego bardziej się śmiać. Pomóż mi - którą bramkę wybierasz?

1. Korwinista ślepo zapatrzony w swojego wodza jest zdolny usprawiedliwić nawet przemoc wobec drugiego człowieka.

2. Janusz Korwin-Mikke deklaruje się jako liberał, ale nie ma problemów z uderzeniem, a tym samym naruszeniem wolności