Wpis z mikrobloga

@Mruvek: Grałem w to hardkorowo przez ponad 10 lat, mam całkiem sporo osiągnięć w rozgrywkach turniejowych i ligowych. W końcu nakład roboty i inne zainteresowania wzięły górę nad robaczkami, ale jeszcze w zeszłym roku dawałem radę znaleźć kilka godzin tygodniowo na grę.

Na patch w wersji 4.0 zbytnio się nie nastawiajcie, już w 2006 roku miał wyjść "niedługo".

Poniżej filmik, który wypuściłem jakieś 2 lata temu. Pamiętam, że pierwsza część była
namrab - @Mruvek: Grałem w to hardkorowo przez ponad 10 lat, mam całkiem sporo osiągn...
  • Odpowiedz
Grałem w to hardkorowo przez ponad 10 lat,


@namrab: Miałeś z tego jakieś pieniądze?

Gdybyś grał w #sc a potem w #sc2 (taki przykład, bo to gra głównie 1v1 i nie wymaga drużyny) na poziomie (zgaduje, że przez 10 lat ten poziom byłby całkiem dobry) to mógłbyś zarobić miliony.
  • Odpowiedz
@Bit__: Finansowo jestem raczej do tyłu, jeśli weźmie się pod uwagę wydaną kasę na spotkania na żywo ze znajomymi graczami i kilka zajechanych klawiatur (do grania na bardzo wysokim poziomie warto mieć coś lepszego). WA nie posiada ściśle profesjonalnych rozgrywek, 1-2 razy rocznie ktoś machnie jakiś puchar z symboliczną nagrodą (maksymalnie kilkadziesiąt euro), ale raczej trzeba to traktować jako hobby, a nie generator kasy ;)
  • Odpowiedz