Wpis z mikrobloga

Zakładam nowy tag #zyciowezawieruchytomcia

Ja też nie jestem doskonały, ale ona...? Atakuje wszystko. Zapomniałem zapłacić ratę podatku od nieruchomości. Wkurzyło mnie to bo ją w ogóle takie sprawy nie interesują. Wywiązała się rozmowa, z której wynikało, że ona nie zmieni w swoim postępowaniu nic, bo nie będzie robiła nic co ja chcę - bo te zamach na jej wolność. Ona może sobie leżeć, nic nie robić i narzekać. Zrobiłem coś bardzo złego - powiedziałem jej, że nie robi nic żeby podtrzymać związek - nie ma zainteresowań, nic nie robi ze sobą, jest mało interesująca :( Nie wiem co się dzieje, że powiedziałem coś takiego. Sam ćwiczę, czytam, mam pracę którą kocham i ciągle się uczę. Starałem się być sobą i "coś sobą reprezentować". Ona ciężko się obraziła, przypomniała, że nic nie zamierza zmieniać. Bardzo bolesne było jak zaczęła wyśmiewać moje zwierzenia o tym o czym marzę w łóżku. Tak jakby chciała mnie totalnie poniżyć....

#problemyrodzinne #rodzina #malzenstwo
  • 11
@tomcio82: a ty dalej swoje. No ale jak sie ma miekkie serce to musi twarda dupa do kopania.

Jak widzisz bycie soba i reprezentowanie jakiegokolwiek poziomu nie ma sensu. Masz doskonaly przyklad na walke niemal na smierc i zycie. Kto komu bardziej #!$%@?. I albo twoja wybranka jest kuta na cztery kopyta i doskonale wie jak ci #!$%@? do kosci albo jest pusta dziewoja ktora ma totalnie #!$%@? na system a
@tomcio82: życie jest za krótkie na głupią babę. znajdź sobie mądrzejszy model. choć z drugiej strony widziały gały co brały. cierp. może to lubisz.