Wpis z mikrobloga

@Wapniak: Domyślam się, że po dłuższym okresie mieszkania tutaj by mi się znudziło ale rynek ładnie zrobiony:) Nowe 2 mosty również udane. Jest potencjał jednak na mieście widziałem też wiele niedokończonych inwestycji (przez brak popytu?). Btw. jakieś dobre miejsce na piwko na mieście?:)
  • Odpowiedz
@Soju: Stare miasto jest pełne w puby - czarny kot ma dobry klimat (po drugiej stronie mikołaja, patrząc ze zdjęcia - schodkami na dole). Jest "zawsze" otwarty west i parę innych. Trochę dalej jest pizzeria pod strzechą - najlepsze żarcie w mieście za małą cenę. Te zdjęcie co dałeś, to chyba jedyne budynki co się ostały - reszta to rekonstrukcje, mostów ja już się nie doczekałem, ale ze zdjęć wyglądają
  • Odpowiedz
@Wapniak: Trochę poczytałem o mieście i faktycznie mało co się ostało. Podoba mi się jednak sposób w jaki budowane są nowe plomby. W większości całkiem fajnie zrobione kamienice w nowym stylu. Jeśli chodzi o politykę w Elblągu pamiętam tylko konflikt PO-PIS jeśli chodzi o prezydenta. Przejdę się w takim razie do czarnego kota wcześniej zahaczając o chińczyka :D Na razie na obiedzie byłem w "Studni Smaków" czy jakoś tak. Jedzenie
Soju - @Wapniak: Trochę poczytałem o mieście i faktycznie mało co się ostało. Podoba ...

źródło: comment_w5B416Y0EmCmr8lQ9aKTuiblufRvvoV4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Soju: budynki ładne, hotel ładny, ale to wszystko dla turystów - samo miasto w większej części wygląda jak slumsy - nawet główne ulice, strach chodzić czasami ;p
  • Odpowiedz
@Soju: Jeśli jesteś jeszcze na starym mieście, zajdz do galerii obrazów i fotografi. Schodkami w dół koło wspomnianego westa naprzeciwko społem.
  • Odpowiedz